PL / EN
SALON THE WAXING BAR – WYJĄTKOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY

SALON THE WAXING BAR – WYJĄTKOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY

Salon The Waxing Bar zmienia oblicze depilacji, dzięki korzystaniu z innowacyjnych produktów marki Lycon.

Saska Kępa nie bez przyczyny uważana jest za jedną z najbardziej klimatycznych i eleganckich części Warszawy. Nie tylko można spędzić tu wspaniały czas w urokliwych kawiarniach czy księgarniach, ale też pospacerować wzdłuż cieszącej się ogromną sławą ulicą Francuską. I to właśnie w jej pobliżu znajduje się wyjątkowe miejsce na urodowej mapie stolicy, idealnie wpasowujące się w otoczenie – The Waxing Bar, gdzie skorzystacie z rozmaitych zabiegów depilacji. Przestrzeń ta daleka jest od bylejakości i stroni od utartych rozwiązań – korzysta z najwyższej jakości innowacyjnych produktów marki Lycon, których jest jedynym dystrybutorem w Polsce.

 

W The Waxing Bar kobiety czują się piękne i zadbane, a to wszystko dzięki zasłudze profesjonalistów używających wyłącznie produktów do depilacji firmy Lycon. W czym tkwi ich niepowtarzalność? Są wynikiem zaskakującego połączenia najwyższej jakości składników – w tej roli wosk pszczeli i żywice naturalne – z działającą na zmysły aromaterapią. Efektem są niesamowite rezultaty już po pierwszym zabiegu, z którymi ciężko rywalizować, a depilacja staje się tu czystą przyjemnością. Produkty tej marki nie tylko usuwają uporczywe włoski nawet o długości 1 mm, ale za sprawą niskiej temperatury topnienia odżywiają i pielęgnują naskórek. Będą więc idealnym rozwiązaniem dla wrażliwej, skłonnej do podrażnień skóry. Nie dziwi więc fakt, że do grona miłośniczek depilacji Lycon należą projektantka Victoria Beckham i aktorka Sienna Miller.

 

Oferta Lycon to rozmaitość i mnogość pomysłów na zmianę podejścia do depilacji. Znajdziecie tu nie tylko woski twarde Hot Wax, miękkie Strip Wax, ale też kosmetyki idealne do kompleksowej pielęgnacji zarówno przed, jak i po depilacji. Nas jednak najbardziej zaintrygowały zabiegi z wykorzystaniem jedynych w swoim rodzaju wosków Lycojet. Są one absolutną innowacją w świecie depilacji – za pomocą ich cienkiej warstwy pozbędziecie się zbędnych włosków w każdym, nawet najbardziej wrażliwym miejscu. Dodatkowym atutem tych wosków jest z pewnością właściwość topnienia w niskich temperaturach i elastyczność. Taka formuła preparatu pozwala mocno chwytać włosy i niemal bezboleśnie je usuwać. Woski Lycojet nie powodują także uczucia dyskomfortu i zbędnych podrażnień, więc bez zastanowienia można stosować je ponownie nawet 5-6 razy na świeżo wydepilowaną skórę. Świetnie sprawdzą się na delikatnych okolicach twarzy - zwłaszcza w regulacji brwi czy pozbyciu się niechcianego wąsika. Radzimy Wam odłożyć pęsety w kąt, odtąd nie będą Wam już potrzebne!

 

 

Salon The Waxing Bar znajdziecie przy ulicy Jakubowskiej 22, a po więcej szczegółów, opis zabiegów i produktów zapraszamy Was na ich stronę internetową.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: The Waxing Bar | innowacje w depilacji | depilacja woskiem | salon depilacji na Saskiej Kępie | Lycojet | uroda |

podobne artykuły