PL / EN
MODNE JEANSY NA WIOSNĘ

MODNE JEANSY NA WIOSNĘ

Różnorodność trendów Was zadziwi!

Jeansy – must-have każdej szafy

Jakiś czas temu pisałyśmy o ramoneskach jako nieodłącznym elemencie każdej mody ulicznej. Dzisiaj do tej listy dopisujemy jeansowe spodnie. Ten symbol casualu i klasyki mody cieszy się nieprzerwanie popularnością od kiedy tylko wszedł pod strzechy. Noszą go wszyscy – modowi dyletanci i ikony stylu, kobiety i mężczyźni, fani elegancji i sportu, niezależnie od wieku, zawodu, płci, kultury, pozycji społecznej i zasobności portfela. Jeans rządzi światem!

Jeansy o prostych nogawkach (fot. East News)

Trendy jeansy wiosna lato 2017

Wciąż na ulicach obserwujemy echo szaleństwa na punkcie jeansów od Vetements, a więc popularne są patchworkowe modele z postrzępionymi nogawkami. Z jednej strony nadal lubimy boyfriendy z wyraźnymi dziurami, z drugiej często widujemy czarne, rockowe rurki i mom jeans, a więc nawiązania do vintage`owych klimatów, ale także pozostajemy wierni granatowym klasykom o prostych nogawkach. Obok obcisłych spodni, pojawiają się denimowe kuloty i dzwony, a dla tych, którzy nie boją się iść na całość, pozostaje total look z jeansowego materiału.

Różnorodność trendów sprawia, że każdy znajdzie ulubiony model dżinsów, a nasza galeria odpowie na pytanie, jak go nosić!

video

ERDEM JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: spodnie | trendy | wiosna lato 2017 | TRENDY |

podobne artykuły