PL / EN
SKÓRZANA RAMONESKA – JAK NOSIĆ

SKÓRZANA RAMONESKA – JAK NOSIĆ

Nieśmiertelnego klasyka nigdy dość!

Nieśmiertelny klasyk, ponadczasowe i praktyczne okrycie, must-have każdej szafy – śledzimy stylizacje ze skórzanymi kurtkami!

 

Stawiamy odważną tezę, ale bierzemy za nią całkowitą odpowiedzialność: nie ma podczas fashion weeku jednej sesji mody ulicznej, w której nie pojawiłaby się skórzana ramoneska. I co najlepsze, przeglądając setki zdjęć w roli głównej z tym okryciem wierzchnim nie mamy go dość. Sposobów na stylizację tej kurtki jest nieograniczona ilość, doskonale adaptuje się do każdego stylu, a jej ponadczasowy charakter sprawia, że niezależnie od trendów, nadal chcemy ją nosić.

 

Modelki w skórzanych kurtkach (fot. East News)

 

To zdecydowanie ulubione okrycie modelek, ale równie chętnie noszą je redaktorki, stylistki czy blogerki. Każdemu lookowi doda pazura, ale w zależności od potrzeb można to okrycie mocniej akcentować lub bardziej tonować. Jeżeli lubicie rockowy styl, wypróbujcie skórzany total look w czerni, z metalicznymi wykończeniami i ciężkimi butami, a jeżeli w duszy gra Wam moda kobieca i romantyczna, dobierzcie do kurtki kwiatową lub bieliźnianą sukienkę albo plisowaną spódnicę, zwiewny top oraz obcasy. Sprawdzonym zestawem do ramoneski będą też biała koszulka, rurki i botki.

 

Od teorii do praktyki – sprawdźcie sami na ile sposobów można nosić kurtkę ze skóry!

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: moda uliczna | kurtki | TRENDY |

podobne artykuły