PL / EN
MODNA PRACA, CZYLI JAK NA POCZĄTEK ODNALEŹĆ SIĘ W BRANŻY

MODNA PRACA, CZYLI JAK NA POCZĄTEK ODNALEŹĆ SIĘ W BRANŻY

Valentino, Steven Alan czy Eugenia Kim? U kogo marzy Ci się posada? Ktoś kiedyś powiedział, że marzenia się spełniają i coś w tym jest, bo do sieci trafiły właśnie niecodzienne oferty pracy.

Niebawem rozpocznie się sezon wakacyjny i ci, którzy nie mają stałej pracy w większości będą rozglądać się za tymczasową. Dla wielbicieli świata mody i osób pragnących rozwijać się w tej branży nastał idealny moment. Chcesz pracować u Valentino, Stevena Alana czy może Eugenii Kim? Jak się okazuje cała trójka poszukuje stażystów, którzy chcieliby otrzymać możliwość pracy w świecie wielkiej mody. Niestety warunkiem jest przebywanie w Nowym Jorku, bo wiąże się to z pełną dyspozycyjnością.

 

Biuro prasowe domu mody Valentino mieszczące się właśnie w Wielkim Jabłku szuka praktykantów do działu PR, których zadaniem byłoby wspieranie tej sekcji na różnych imprezach, szukanie informacji prasowych o marce czy wspomaganie i zajmowanie się handlem próbkami.  Kandydat powinien m.in. mieć doświadczenie w dziedzinie PRu oraz handlu, być pracowity, samodzielny i szybko uczący się. Staż obejmuje m.in. 3 dni w tygodniu, a dla zainteresowanych, którzy na dłuższe wakacje wybierają się do Nowego Jorku adres, pod który należy przesyłać zgłoszenia: upasna.khosla@valentino.com. Steven Alan z kolei zatrudni menedżerów i specjalistów od sprzedaży detalicznej, ale również w Nowym Jorku. Projektantka akcesoriów Eugenia Kim poszukuje praktykantów zarówno do produkcji jaki i do projektowania.

 

Jeśli chcesz zacząć pracę w modzie, wiesz już gdzie szukać. Oby tylko posada w tej branży nie miała podstaw by kojarzyć się z filmem „Diabeł ubiera się u Prady”.

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Valentino | Steven Alan | Eugenia Kim |

podobne artykuły