PL / EN
MISBHV – POLSKA MARKA NA NEW YORK FASHION WEEK

MISBHV – POLSKA MARKA NA NEW YORK FASHION WEEK

Przełomowa kolekcja Misbhv zaprezentowana na New York Fashion Week!

Mimo iż każda kolekcja pokazana w ramach tygodnia mody, a w tej chwili trwającego New York fashion Week jest wyjątkowa i wyczekiwana, jedna z nich była dla nas naprawdę szczególna.

 

Markę Misbhv, założoną przez Natalię Maczek najpierw rozsławiła Rihanna, która podczas trasy ANTI Tour na koncercie w Londynie pokazała się w błyszczącej vinylowej kurtce z kolekcji Hard Core. W jej ślady poszły inne gwiazdy, które doceniły niebanalny design i ostry sreatwearowy charakter tych projektów, by wspomnieć tylko modelki Carę Delevingne czy Jourdan Dunn.

 

Pokaz wiosenno-letniej propozycji Object of Desire w ramach New York Fashion Week to milowy krok dla marki. Wymieniana przez Vogue’a jednym tchem obok Vetement czy Gosha’i Rubchunskyi, jako marka czerpiąca pełnymi garściami z przeszłości i jej geopolitycznych uwarunkowań, w takim duchu tworzy kolejne kolekcje.

 

W zaprezentowanej na tygodniu mody linii znajdziemy liczne odniesienia do dzieciństwa projektantki. Nie zabraknie więc inspiracji garderobą motocyklistów i szerzej - modą późnych lat 90.,  a także nawiązań do estetyki teledysków Britney Spears i Christiny Aguilerry oraz ulubionej przez Natalię w tamtych czasach lalki Barbie.

 

Przeskalowane skórzane kurtki, skórzane płaszcze, rozszerzane patchworkowe spodnie oraz transparentne kuse sukienki w różu - to dużo większy krok niż tylko wejście w nowy sezon!

 

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Misbhv | Misbehave | Natalia Maczek | New York Fashion Week |

podobne artykuły