PL / EN
JULIA KUZKA – ULUBIENICA POLSKICH ARTYSTÓW

JULIA KUZKA – ULUBIENICA POLSKICH ARTYSTÓW

Podglądamy kolejny projekt młodziutkiej modelki!

Sukces goni sukces – sprawdzamy, co słychać u wschodzącej gwiazdy polskiego modelingu, Julii Kuzki!

 

Portfolio Julii Kuzki

 

O podopiecznej agencji D`VISION informowaliśmy jako o nowej twarzy w listopadzie tamtego roku, a dzisiaj z przyjemnością piszemy o tym, jak szybko rozwija się kariera młodziutkiej modelki. Swój debiut na wybiegu zaliczyła u Michała Szulca, potem widzieliśmy ją też na pokazie Agnieszki Maciejak, a swoje portfolio rozbudowywała dalej na fashion weeku w Berlinie. Jest twarzą niemieckiej designerskiej marki sample-cm oraz polskiego brandu Prosto. Przez ostatnie kilka miesięcy 15-letnia warszawianka miała szansę współpracować przy sesjach z Marcinem Tyszką, Zuzą Krajewską i Aldoną Karczmarczyk, jednak to duet fotografów Koty2 ma do niej szczególną słabość.

 

 

Julia Kuzka x Koty2

 

Bardzo dziękuję Koty2 za wiarę we mnie” – mówiła nam Julia, która jest główną bohaterką kilku realizacji polskich artystów. Ostatnio naszą szczególną uwagę przykuły czarno-białe ujęcia do projektu „Princess”, w którym artyści prezentują ciekawe twarze polskiego modelingu. „Na zdjęciach staramy się przede wszystkim pokazać emocje, charakter, osobowość fotografowanych modeli. U Julii spodobała nam się jej nietypowa, oryginalna uroda i poczuliśmy, że będzie pasowała idealnie do tego projektu” – powiedzieli fotografowie.

 

Koniecznie zobaczcie w naszej galerii wszystkie niepublikowane nigdzie wcześniej zdjęcia Julii-księżniczki, która… nie jedno ma imię. Sprawdźcie, o czym mowa!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Julia Kuzka | Koty2 | modelka | sesja |

podobne artykuły