PL / EN
MILLENIAL DINNER. EKSPERCI MODY SPOTKALI SIĘ W RAMACH 2. EDYCJI KTW FASHION WEEK

MILLENIAL DINNER. EKSPERCI MODY SPOTKALI SIĘ W RAMACH 2. EDYCJI KTW FASHION WEEK

Kolejna edycja KTW Fashion Week już w listopadzie w katowickiej Fabryce Porcelany - będziecie?

2. EDYCJA KTW FASHION WEEK: MILLENIAL DINNER

7 czerwca 2018 na tarasie warszawskiej restauracji Biała odbyła się kolacja ekspertów mody i przedstawicieli mediów patronackich pod nazwą Millennial Dinner w ramach KTW Fashion Week. Podczas wieczornego spotkania goście głosowali nad wyborem młodego talentu - projektanta, który swoją kolekcję zaprezentuje w części wieczornej (10 listopada br.), tuż przed pokazem topowego polskiego designera podczas tegorocznej edycji KTW Fashion Week.

POWIĄZANE: 1. EDYCJA KTW FASHION WEEK PRZESZŁA JUŻ DO HISTORII - RELACJA

MILLENIAL(fot. materiały prasowe)

KTW FASHION WEEK: MENTORS VS MILLENIALS

2. edycja KTW Fashion Week odbędzie się w dniach 8-11 listopada w katowickiej Fabryce Porcelany pod hasłem Mentors vs. Millennials. Organizatorzy wydarzenia, Rafał Wyszyński - pomysłodawca KTW Fashion Week i Anna Puślecka – ekspert mody i producentka, chcą ją oprzeć na dialogu i znalezieniu wspólnego mianownika między uznanymi projektantami o ugruntowanej pozycji, a nowymi, młodymi talentami. Na kolacji Millennial Dinner spotkało się znakomite grono dziennikarzy i ekspertów mody, m.in.: Marcin Cejrowski (redaktor naczelny serwisu Plejada), Marcin Świderek i Karolina Limbach (Elle), Joanna Mroczkowska (Harper’s Bazaar), Natalia Hołownia (Gala), Agnieszka Ścibior (Viva! Moda), Urszula Wiszowata (Fashion Biznes), Agata Tanter (LaMode.info), Marzena Singh (Fashion Magazine), Maria Szaj (Twój Styl), Mikołaj Komar  (KMag), Katarzyna Zielonka (na:Temat), Tobiasz Kujawa, Dorota Wróblewska, Malwina Wędzikowska, Ada Fijał, Tomasz Jacyków, Rafał Wyszyński i Anna Puślecka.

MILLENIAL

HI(fot. materiały prasowe)

POLSKI FASHION WEEK W KATOWICACH

Temat Millennialsów – nie tylko jako młodych konsumentów, ale także narybku, który będzie wchodził do branży mody i zasilał jej szeregi – jest ostatnio bardzo modny i głośny na całym świecie, także i w Polsce. Jak z nimi rozmawiać i jak do nich dotrzeć? Czego od nas oczekują? Jak my ich postrzegamy? Co możemy im dać? Świeże spojrzenie na modę jest niezwykle ważne, a zmiana pokoleniowa nieuchronna. Druga edycja KTW Fashion Week Mentors vs. Millennials ma być otwarciem się na młodych, zwróceniem uwagi na młode talenty, którym nie można dać przepaść. Dlatego podczas Millennial Dinner eksperci mody i przedstawiciele mediów głosowali nad godnym uwagi, młodym projektantem, który swoją kolekcję pokaże w części wieczornej, przed pokazem topowego designera, w sobotę 10 listopada podczas KTW Fashion Week. Kto to będzie? Dowiecie się już niebawem!

POLECAMY: KTW FASHION WEEK - POLSKA MODA JUŻ WKRÓTCE PODBIJE ŚLĄSK

 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: KTW Fashion Week | wydarzenia | polscy projektanci |

podobne artykuły