PL / EN
MICHELLE GUTKNECHT W KAMPANII ALEXANDER MCQUEEN RESORT 2018

MICHELLE GUTKNECHT W KAMPANII ALEXANDER MCQUEEN RESORT 2018

Polka opowiedziała nam o współpracy z brytyjskim domem mody.

 

MICHELLE GUTKNECHT x ALEXANDER MCQUEEN

Współpraca Michelle Gutknecht z domem mody Alexander McQueen rozpoczęła się w marcu 2017 roku. Wtedy to polska modelka wzięła udział w jesienno-zimowym pokazie brytyjskiej marki. Następnie w listopadzie 2017 roku pojawił się lookbook prezentujący kolekcję Sarahy Burton na sezon resort 2018 - w roli głównej z Michelle. Kiedy przyszła pora na kampanię wizerunkową międzysezonowej linii, stawialiśmy, że to właśnie gwiazda Uncover Models będzie jej bohaterką.

POLECAMY: ALEXANDER MCQUEEN - POKAZ WIOSNA LATO 2018

MICHELLE GUTKNECHT O WSPÓŁPRACY Z DOMEM MODY ALEXANDER MCQUEEN

Specjalnie dla LAMODE, Michelle Gutknecht opowiedziała o kulisach współpracy i swoich wrażeniach po sesji dla domu Alexander McQueen:

"Sesja odbyła się w Londynie w Spring Studios. Byłam zachwycona, że po raz kolejny miałam okazję współpracować z niezwykle utalentowaną stylistką Camillą Nickerson, którą poznałam wcześniej na planie lookbooka dla marki Proenza Schouler. Poza kampanią, zrealizowaliśmy też artystyczne wideo przy współpracy z movement directorem Patem Bogusławskim. Zawsze miło spotkać Polaków na zagranicznych planach zdjęciowych. Jego wskazówki dotyczące ruchu, pracy przed kamerą okazały się niezwykle pomocne. Cały team realizujący sesję oraz wideo był fantastyczny i mogę opisać go w trzech słowach: profesjonalizm i świetna atmosfera!"


ZOBACZ TEŻ: WYWIAD Z MODELKĄ MICHELLE GUTKNECHT

ALEXANDER MCQUEEN - KAMPANIA RESORT 2018

Sesja wizerunkowa Alexander McQueen skupiła się na ukazaniu detali kolekcji resort 2018. Michelle Gutknecht prezentuje na kolejnych zdjęciach trencz w kratkę, brązowy komplet złożony z kurtki i spódnicy w kwiatowe wzory, sweter wyszywany bogatymi aplikacjami, okazałe kolczyki w kształcie kwiatu oraz skórzane rękawiczki. Najważniejsze elementy z międzysezonowej linii inspirowanej angielskim ogrodem wybrała do kampanii stylistka Camilla Nickerson, która współpracuje z brytyjską marką od lat. Niewymuszone ujęcia skoncentrowane na kunsztownych składnikach kolekcji stworzyła fotografka Chloe de Drezen. Z kolei za koncepcję artystyczną sesji odpowiedzialna była agencja M/M Paris.

W galerii znajdziecie kampanię oraz lookbook Alexander McQueen resort 2018. Sprawdźcie efekty współpracy Polki z brytyjską marką!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Michelle Gutknecht | kampania | resort 2018 | ALEXANDER MCQUEEN |

podobne artykuły