PL / EN
METAMORFOZA Z LANCÔME - ZUZANNA – HIPNOTYZUJĄCA ZMIANA

METAMORFOZA Z LANCÔME - ZUZANNA – HIPNOTYZUJĄCA ZMIANA

Najmłodsza uczestniczka konkursu Metamorfoza z LANCÔME – Zuzanna. Zobaczcie jak z niepozornej nastolatki przeobraziła się w przebojową kobietę.

O całkowitej zmianie wizerunku, szczególnie wiosną, marzy wiele z nas. Marka LANCÔME postanowiła spełnić to marzenie wybranym w drodze konkursu trzem laureatkom – Beacie, Magdzie i Zuzannie, które to oddane w ręce profesjonalistów przeszły całkowitą metamorfozę i odkryły magiczny świat kolorów najnowszych pomadek Rouge in Love i lakierów do paznokci Vernis in Love.

 

Przyszedł czas na naszą ostatnią finalistkę – Zuzannę. Młoda maturzystka bardzo odważnie i zdecydowanie podeszła do tematu metamorfozy. Jestem tutaj, ponieważ chciałam coś w sobie zmienić, trafiłam w ręce najlepszych ekspertów w Polsce, więc po prostu muszę im zaufać – mówiła jeszcze przed pierwszym etapem zmian.

 

Takie podejście bardzo spodobało się stylistom fryzur Pracowni Jaga Hupało Born To Create – Mirkowi Kawuli i Kindze Kwaśnej, którzy niepozorną nastolatkę postanowili przeobrazić w pełną sex apeeal’u trendsetterkę.

 

METAMORFOZA Z LANCOME - ZUZANNA – HIPNOTYZUJACA ZMIANAfot. LAMODE.INFO/ Zuzanna przed metamorfozą i po wyzycie w Pracowni Jaga Hupało Born To Create – fryzura Mirek Kawula i Kinga Kwaśny

 

 

Krótkie odważne cięcie i charakterystyczny blond pozwolił wydobyć z Zuzanny to, co ukrywała wcześniej pod swoimi włosami, którymi jej osobowość była trochę stłamszona. Nowe oblicze pasuje idealnie do jej charakteru. Wydaje nam się, że sama jest tym faktem zaskoczona.


Również Make Up Artist marki LANCÔME Sebastian Gradzik postawił w przypadku Zuzanny na totalną odmianę i sprawił, że wyglądała hipnotyzująco.

 

Przed metamorfozą Zuza nie należała do osób, które wyróżniały się z tłumu i praktycznie w ogóle się nie malowała. Chciałem, żeby było to dla niej nowe zaskakujące doświadczenie, które zapamięta na całe życie. Postawiłem na bardzo nowoczesny makijaż - delikatnie podkreślone oko, miało wydobyć piękno koloru tęczówki, z kolei całym clue makijażu były amarantowe usta, kolor ten udało się uzyskać miksując dwa odcienie z najnowszej kolekcji pomadek Rouge in Love 377N i 381B. Jak zobaczyłem efekt końcowy nie mogłem uwierzyć, że to ta sama dziewczyna, która przyjechała do nas rano.


Zuzanna także nie mogła uwierzyć, jak bardzo zmieniła się w ciągu tego dnia.

 

Jestem pod wrażeniem tego, jak teraz wyglądam i jak zmieniły mnie zarówno fryzura jak i makijaż. Na pewno skorzystam z rad, które tutaj dostałam i na co dzień będę przykładała większą wagę do swojego make-up’u.

 

Najlepiej tę odmianę widać było na sesji zdjęciowej, którą wykonał Greg Adamski (Makata Art). Zuzanna wyglądała, jakby całe życie spędziła przed obiektywem aparatu. Zobaczcie sami!


 

METAMORFOZA Z LANCOME - ZUZANNA – HIPNOTYZUJACA ZMIANA

fot. Greg Adamski (MAKATA) - Zuzanna po Metamorfozie z marką LANCÔME

 

METAMORFOZA Z LANCOME - ZUZANNA – HIPNOTYZUJACA ZMIANA

fot. Greg Adamski (MAKATA) - Zuzanna po Metamorfozie z marką LANCÔME

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Metamorfoza z Lancôme | Lancôme | konkurs |

podobne artykuły