PL / EN
METAMORFOZA Z LANCÔME ODSŁONA 1 – POZNAJCIE BLIŻEJ LAUREATKI

METAMORFOZA Z LANCÔME ODSŁONA 1 – POZNAJCIE BLIŻEJ LAUREATKI

Zuzanna, Beata i Magda – poznajcie laureatki, które zwyciężyły w konkursie Metamorfoza z LANCÔME i krok po kroku odkryjcie razem z nimi magiczny świat kolorów w kolekcji pomadek Rouge in Love i lakierów do paznokci Vernis in Love!

Naturalny, zmysłowy, hipnotyzujący… A jaki jest Twój wymarzony makijaż? Odkryj magiczny świat kolorów z LANCÔME. Dzięki interpretacji tego konkursowego hasła trzy wyjątkowe dziewczyny – Zuzanna, Beata i Magda poddały się wiosennej metamorfozie, trafiając w ręce profesjonalistów od wizerunku i tym samym zanurzyły się w magiczny świat kolorów w kolekcji pomadek Rouge in Love i lakierów do paznokci Vernis in Love marki LANCÔME.


Poznajcie bliżej laureatki i śledźcie razem z nami, jak na wiosnę odmieniły swoje Ja.

 

METAMORFOZA Z LANCÔME ODSŁONA 1 – POZNAJCIE BLIŻEJ LAUREATKI

fot.LAMODE.INFO - od lewej: Beata, Magda i Zuzanna

 


Zuzanna lat 19 – tegoroczna maturzystka o konkursie Metamorfoza z LANCÔME dowiedziała się przez zupełny przypadek, surfując po Internecie. Co ją skłoniło do tego, aby zawalczyć o wiosenną przemianę?

 

Właśnie szykuję się do matury, następnie chciałabym zdawać na studia na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Do tej pory rzadko się malowałam, nie potrafiłam dobrać odpowiednich kosmetyków do mojej urody, karnacji i mojego typu cery. Pomyślałam, że start w nowe życie to odpowiedni czas, aby wreszcie to zmienić.


Beata lat 28 – swoją przyszłość planuje związać z branżą urodową. W konkursach o tematyce beauty ma już pewne doświadczenie, dlatego nie wahała się ani chwili, gdy dowiedziała się o możliwości wzięcia udziału w  Metamorfozie z LANCÔME.

 

Od lat używam produktów marki LANCÔME, między innymi dlatego zdecydowałam się na wzięcie udziału w metamorfozie. Jak każda kobieta uwielbiam się malować, z najnowszej kolekcji pomadek Rouge in Love i lakierów do paznokci Vernis in Love najbardziej urzekły mnie pastele.


Magda lat 29 – z pozoru bardzo odważna wrocławianka, w gruncie rzeczy boi się drastycznych zmian. Konkurs Metamorfoza z LANCÔME dawał pewność , że trafi w ręce prawdziwych profesjonalistów, to zadecydowało o tym, że postanowiła zaryzykować i wziąć w nim udział - udało się!

 

Czułam, że potrzebuję zmiany w swoim wyglądzie i chcę wprowadzić w życie trochę więcej koloru. Do tej pory mój makijaż był raczej stonowany i naturalny. Teraz, dzięki pomadkom z kolekcji Rouge in Love marki LANCÔME  odkryłam, jak wiele świeżości można wnieść do codziennego make up’u.


Wszystkie trzy laureatki zgodnym chórem powtarzały, że wysłały zgłoszenie, zupełnie nie wierząc w szansę zwycięstwa. A jednak!

 

Jesteście ciekawi efektów? Pierwsze zdjęcia z metamorfozy już w najbliższą środę! 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Lancôme | konkurs |

podobne artykuły