PL / EN
MĘSKIE RAMONESKI – TRENDY MODA ULICZNA 2017

MĘSKIE RAMONESKI – TRENDY MODA ULICZNA 2017

Które kroje są w trendach i jak je nosić - sprawdźcie!

Nieśmiertelny klasyk, ponadczasowe i praktyczne okrycie, must-have każdej szafy – śledzimy stylizacje ze skórzanymi kurtkami w wydaniu męskim!

Stawiamy odważną tezę, ale bierzemy za nią całkowitą odpowiedzialność: nie ma podczas fashion weeku jednej sesji mody ulicznej, w której nie pojawiłaby się skórzana ramoneska. I co najlepsze, przeglądając setki zdjęć w roli głównej z tym okryciem wierzchnim nie mamy go dość. Sposobów na noszenie tej kurtki jest nieograniczona ilość, doskonale adaptuje się do każdego stylu, a jej ponadczasowy charakter sprawia, że niezależnie od trendów, nadal chcemy ją nosić.

POLECAMY: DAMSKIE RAMONESKI (STYLIZACJE)

Jaki pomysł na skórzaną kurtkę mają obecnie projektanci? Na nadchodzący sezon wiosna lato 2017 najwięcej interpretacji ramoneski widzieliśmy na wybiegu Coach (od prostej klasyki, przez patchwork i zwierzęce printy, aż do naszywek, ćwieków i frędzli), ale chętnie sięgnęli po nią również Tiger of Sweden, Dsquared2, Emporio Armani czy Diesel – wszystkie te marki oscylowały jednak wokół standardowych modeli.

Dsquared2, Tiger of Sweden, Coach, Coach, Coach (fot. East News)

Z wybiegu na ulice – sprawdźcie, jak trendy high fashion adaptują stali bywalcy tygodni mody!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: moda uliczna | kurtki | wiosna lato 2017 | TRENDY |

podobne artykuły