PL / EN
MAX MARA - POKAZ WIOSNA LATO 2019

MAX MARA - POKAZ WIOSNA LATO 2019

Królowały: klasycyzm, asymetria i ołówkowe kształty.

 

Max Mara ogłosiła wielki powrót pełnych uroku baskinek, podkreślających talię osy oraz transparentnych rękawiczek, które nosimy w wersji daily wear. Zobaczcie wiosenno-letnią kolekcję marki! 

MAX MARA: TŁO KOLEKCJI

Kolekcja Max Mara wiosna lato 2019 stanowiła wyraz inspiracji kulturą antyczną – modelki ubrane w białe sukienki przypominały posągi, estetyką japońską –kropkę nad i” postawiono za pomocą asymetrii oraz modą  lat 50. – na pokazie dominowały baskinki i ołówkowe fasony.

Max Mara: kolekcja sezon wiosna lato 2019 (fot. East News, kolaż Lamode.info)

MAX MARA: POKAZ MODY WIOSNA LATO 2019

Na pokazie Max Mara wiosna lato 2019 na dobre zagościły dwurzędowe marynarki i spodnie w kant, a ultra kobiecego charakteru dodały dopasowane sukienki z uroczą baskinką. Trencze natomiast obsypano okazałymi grochami, a modele ubrań urozmaicono asymetrycznymi cięciami, nawiązującymi do kultury japońskiej. Poza tym, królowały cieliste ubrania z lakierowanej skóry, które okazały się propozycją na wiosenno-letni total look. Dominowała także wielowarstwowość. Kaia Geber pomaszerowała na wybiegu w kanarkowo żółtej sukience, którą założyła na spodnie i pod marynarkę. Białe, pełne antycznego klasycyzmu sukienki o prostym fasonie, urozmaicono wykwintnym dołem, a całość sprawiła, że modelki wydawały się posągowe. Najgorętszym trendem sezonu okazały się także transparentne długie rękawiczki z siatki, które nosimy na co dzień. Ukłonem w stylu lat 50. było podkreślenie talii za pomocą szerokich pasów i guzików zdobiących spódnice do kolan – podobne modele widzieliśmy w filmie Rogera Vadima „I Bóg stworzył kobietę” z Brigitte Bardot w roli głównej.  

POLECAMY: MAX MARA POKAZ JESIEŃ ZIMA 2018/19

W galerii prezentujemy zdjęcia z pokazu Max Mara na sezon wiosna lato 2019. Jak Wam podobają się klasyczne ubrania, które unowocześniono za pomocą cięć i intrygujących form?

video

MMC - POKAZ JESIEŃ 2021

tagi: Max Mara | wiosna lato 2019 | pokaz mody |

podobne artykuły