Logotyp serwisu lamode.info
MAX MARA – KOLEKCJA ŚLUBNA 2019 DLA WSPÓŁCZESNEJ PANNY MŁODEJ

MAX MARA – KOLEKCJA ŚLUBNA 2019 DLA WSPÓŁCZESNEJ PANNY MŁODEJ

W kolekcji królują princeski i proste suknie ślubne z drapowaniem.

Spis treści

1. MAX MARA – BRIDAL COLLECTION 2019

W sezonie wiosna lato 2019, Max Mara redefiniuje pojęcie sukni ślubnej. Odpowiadając na potrzeby dzisiejszych kobiet, żyjących szybko i intensywnie, powstała nowoczesna kolekcja, którą można nazwać „ślubnym prêt-à-porter”.

MAX MARA – BRIDAL COLLECTION 2019

Max Mara w tym sezonie dedykuje swoją kolekcję sukni ślubnych współczesnym pannom młodym, które cenią romantyzm, elegancję i wygodę. Porzucają konwenanse, baśniowe kreacje na rzecz lżejszych i prostych projektów, zainspirowanych m.in. latami 20. w modzie. Najnowsza linia składa się z modeli symbolizujących delikatność i dynamizm (frędzle poruszają się w tańcu). Zdobione motywem origami, plisami i haftami, zanurzone są w białej, śmietankowej, cytrynowo-kremowej i brzoskwiniowej palecie kolorystycznej. Wpisują się w estetykę minimalizmu opartego na szlachetnych i luksusowych tkaninach, takich jak koronka, muślin czy  żorżeta.

W kolekcji pojawiają się więc proste suknie ślubne z drapowaniem i wstawkami, eksponującymi plecy, modele w stylu vintage czy typu princeska. Współczesna panna moda stawia na formę, prostotę, ultrakobiecość, ale i subtelność. Rezygnuje z dekoracyjnych, balowych i spektakularnych modeli, wybierając umiar i harmonię. Max Mara oferuje również szeroką gamę dodatków; od butów przez opaski ślubne na włosy, aż po welony dekorowane haftowanymi kwiatami.

POLECAMY: SUKNIE ŚLUBNE - TRENDY WIOSNA LATO 2019

W galerii prezentujemy suknie i dodatki ślubne dla współczesnej panny młodej w wydaniu Max Mary.

tagi: ślub | wiosna lato 2019 | Max Mara | kolekcja | TRENDY | Sukienki |

podobne artykuły