Logotyp serwisu lamode.info
OTWARCIE SALONU MASSIMO REBECCHI

OTWARCIE SALONU MASSIMO REBECCHI

Nowy salon z ekskluzywną odzieżą został właśnie otwarty w warszawskim centrum handlowym Klif.  Znajdują się w nim ubrania luksusowej marki MASSIMO REBECCHI – kolekcje zarówno damskie, jak i męskie.

Spis treści

1. Wielkie otwarcie butiku Massimo Rebecchi w Polsce

Nowy salon z ekskluzywną odzieżą został właśnie otwarty w warszawskim centrum handlowym Klif. Znajdują się w nim ubrania luksuowej marki MASSIMO REBECCHI – kolekcje zarówno damskie, jak i męskie.

Wielkie otwarcie butiku Massimo Rebecchi w Polsce

MASSIMO REBECCHI to marka, która powstała w 1997 roku we Włoszech. Od 1998 roku marka ma swoje pokazy podczas prestiżowego Milano Fashion Week.

Ubrania marki MASSIMO REBECCHI to wspaniała synergia między przywiązaniem do tradycji a nowoczesnym designem. Tradycyjne bez wątpienia jest przywiązywanie uwagi do krojów i krawieckich cięć. Nowoczesne są używane tkaniny oraz technologie wyrobu ubrań. Ubrania MASSIMO REBECCHI wspaniale podkreślają osobowość i indywidualność zarówno kobiet jak i mężczyzn. Projekty tej marki nosili artyści, sportowcy i wybitni intelektualiści.

Na uroczystym otwarciu warszawskiego salonu MASSIMO REBECCHI nie mogło zabraknąć gwiazd. Włoskie projekty podziwiali: Agnieszka Szulim, Marzena Rogalska oraz Paulina i Maciej Kurzajewscy.

Zapraszamy na zakupy do warszawskiego centrum handlowego Klif!

Zdjęcie główne: Instagram @massimorebecchi

tagi: zakupy | Massimo Rebecchi | Milano Fashion Week |

podobne artykuły