PL / EN
MASKARA BIG&BEAUTIFUL BFLY BUTTERFLY OD MARKI ASTOR

MASKARA BIG&BEAUTIFUL BFLY BUTTERFLY OD MARKI ASTOR

Nowy tusz do rzęs od marki Astor to kosmetyczne wcielenie motyla! Poznajcie maskarę Big&Beautiful BFly Butterfly!

Czy możliwe jest uzyskanie efektu motyla… w urodzie? W ubiegłym tygodniu w czasie swojej prezentacji prasowej Astor przekonał nas, że tak! W palmiarni Izumi Sushi przywitały nas żywe, piękne i kolorowe owady, które były zapowiedzią kolejnej w tym roku maskary marki.

 

Umieszczona w zaokrąglonym, metalicznym opakowaniu mieniącym się liliowym kolorem, żelowa formuła sprawia, że rzęsy lekkie niczym skrzydła motyla. Po raz pierwszy taki efekt daje Big&Beautiful BFly Butterfly. Pozwala osiągnąć dużą objętość, pogrubia i dzięki falistej szczoteczce, dopasowanej do kształtu oka, podkręca oraz pokrywa kolorem wszystkie rzęsy. Pozostają elastyczne i nieobciążone tuszem.

 

Co o nowej maskarze sądzi słynna modelka, doradca artystyczny i ambasador marki, Heidi Klum?

 

Lubię spoglądać na świat spod niesamowicie długich rzęs, które nie sprawiają wrażenia kruchych i łamliwych. Żelowa konsystencja maskary Big & Beautiful BFly Butterfly Look marki Astor jest lekka i zapewnia moim rzęsom ogromną dawkę objętości oraz podkręcenia, a ich elastyczność jest godna pozazdroszczenia.Wydają się gigantyczne, ale są lekkie, niczym skrzydła motyla. Teraz mogę się cieszyć trzepoczącymi rzęsami, tak bardzo, jak tylko tego pragnę”.

 

My jesteśmy na tak!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Astor | maskara Big & Beautiful BFly Butterfly Look | maskara |

podobne artykuły