PL / EN
MARZENA POKRZYWIŃSKA W KAMPANII MARKI PUROL DESIGN WIOSNA LATO 2012

MARZENA POKRZYWIŃSKA W KAMPANII MARKI PUROL DESIGN WIOSNA LATO 2012

Polska marka Purol Design prezentuje swoje propozycje na sezon wiosna lato 2012. Zobaczcie sesję autorstwa Adama Kruczka, przed obiektywem którego stanęli Marzena Pokrzywińska oraz Maciej Czachowski.

Marka Purol Design istnieje na rynku od 2009 roku i znana jest z charakterystycznych filcowych toreb, utrzymanych w minimalistycznej stylistyce. Filc, jako tworzywo wykorzystywany jest przez projektantów od samego początku, ale w miarę rozwoju brandu do kolekcji wprowadzane są także elementy, w których główną rolę odgrywa skóra.

 

Propozycje na sezon wiosna lato 2012 to ultra kolorowe i maksymalnie proste kopertówki zaprojektowane z myślą o wielbicielach soczystych i energetyzujących kolorów. W kolekcji fani marki znajdą też duże szare worki wykończone skórą. Produkty Purol Design dostępne są w sklepie internetowym marki, w butikach i concept store’ach  w większych miastach w Polsce.

 

Dziś prezentujemy Wam zdjęcia ilustrujące najświeższe propozycje marki, za których wykonanie odpowiedzialny był fotograf Adam Kruczek. Stylizacją zajęła się Paulina Klepacz i Małgorzata Wójcicka, a wizażem Małgorzata Bałdowska (SWiCH). W role modeli wcieliła się Marzena Pokrzywińska oraz Maciej Czachowski.

 

Zobaczcie efekty!

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Marzena Pokrzywińska | Purol Design | trendy wiosna lato 2012 |

podobne artykuły