PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
MARTA DYKS ZA KULISAMI SESJI DLA DAZED&CONFUSED

MARTA DYKS ZA KULISAMI SESJI DLA DAZED&CONFUSED

Zobaczcie na prywatnych zdjęciach jak polska modelka Marta Dyks pracuje nad punkową sesją dla angielskiego magazynu Dazed&Confused. W takiej wersji jeszcze jej nie widzieliście!

Dziś wieczorem czasu nowojorskiego, u nas niestety będzie już pierwsza w nocy, odbędzie się najbardziej oczekiwane wydarzenie branży mody – Met Ball. Impreza współorganizowana przez amerykańską edycję Vogue oraz Metropolitan Museum of Art to świetna okazja by spotkać najważniejszych projektantów, redaktorów czy it girls.

 

Co roku wielka gala uświetnia także otwarcie wystawy, której kuratorem jest „biblia mody”. Poprzednio składano hołd Elsie Schiaparelli i Miucci Pradzie, a tym razem na temat przewodni wybrano punk. Dlatego nie dziwne, że cały świat mody oszalał na punkcie wystawy „Punk: Chaos to Couture”, która zainspirowała wiele magazynów w stworzeniu sesji obrazującej jego wpływ na kulturę.

 

Edytorial o podobnej tematyce szykuje więc angielskie pismo Dazed&Confused, które po raz kolejny do współpracy zaprosiło Polkę. Wcześniej Patrycja Gardygajło i Karolina Wąż, a tym razem modelka Marta Dyks (Rebel Models) została bohaterką ich najnowszej sesji. Z wielkim, kolorowym irokezem, w futrze widać świetnie bawi się za jej kulisami.

 

Zobaczcie prywatne zdjęcia, jakie w czasie pracy specjalnie dla Was zrobiła Marta. Edytorial zapowiada się ciekawie!

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Dazed&Confused | MARTA DYKS |

podobne artykuły