PL / EN
MARGARET DLA STAFF BY MAFF - KOLEKCJA LATO 2013

MARGARET DLA STAFF BY MAFF - KOLEKCJA LATO 2013

Staff By Maff to jeden z największych sukcesów blogerki Juliett Kuczyńskiej, która właśnie zaprezentowała najnowszą sesję marki na lato 2013 z udziałem wokalistki Margaret. Sprawdźcie!

Julia Kuczyńska szerzej znana, jako Maffashion w blogosferze osiągnęła już w zasadzie wszystko. Może pochwalić się największą ilością fanów na facebooku, najpopularniejszą stroną o modzie, którą co miesiąc odwiedzają tysiące czytelników oraz rozpoznawalnością.

 

Nie dziwi, więc fakt, że z pasji do ubrań, stylizacji i blogowania narodziła się nagradzana marka Staff By Maff założona przez Julię oraz jej koleżankę Martę Gajewską. Projekty dziewczyn przypadły do gustu Polkom – na ulicach, festiwalach czy znaczących wydarzeniach w branży można spotkać osoby noszące pomysły SBM. Jak się okazuje Maffashion nie tylko bloguje i projektuje, ale także świetnie radzi sobie z robieniem zdjęć wizerunkowych swojej marki.

 

Niedawno w sieci pojawiła się najnowsza sesja prezentująca kolekcję na lato 2013 z udziałem Małgosi Jamroży znanej, jako Margaret. To nowa twarz na polskiej scenie muzycznej, która na fali popularności pojawiła się już m.in. na zdjęciach innej marki odzieżowej – Local Heroes. Teraz na zdjęciach Juliett i współpracującego z nią Łukasza Plewy pozuje w letnich spódnicach, sukienkach i t-shirtach SBM, które niebawem trafią do sprzedaży.

 

W ostatnio opublikowanym raporcie na temat blogosfery Staff By Maff zajęła 8 miejsce wśród marek odzieżowych pod względem ilości like’ów na facebookowym profilu! W dodatku prześcignęła inne, w ilości aktywnych fanów – zaangażowała aż 15% wszystkich lubiących profil SBM.

 

 

My jesteśmy na tak i gratulujemy kolejnego sukcesu!

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Maffashion | Julia Kuczyńska | Juliett Kuczyńska | Staff By Maff | Margaret |

podobne artykuły