PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
MAŁGOSIA BELA W SESJI DLA MAJOWEGO VOGUE JAPAN

MAŁGOSIA BELA W SESJI DLA MAJOWEGO VOGUE JAPAN

Zobaczcie jedną z najpiękniejszych sesji polskiej top modelki Małgosi Beli, która na zapierających dech w piersiach bezdrożach stanęła przed obiektywem Toma Craiga dla majowego numeru Vogue Japan.

Niedawno pokazywaliśmy Wam kontrowersyjną sesję polskiej top modelki Małgosi Beli, w której pozuje naga i bardzo naturalna. Chłodne fotografie, choć współgrają z jej urodą nie wydobywają z Polki całej kobiecości. Zupełnie inaczej patrzy się, więc na najnowszą sesję z udziałem Beli.

 

Niezwykle kobieca, piękna, nieco melancholijna i pełna tajemnicy uchwycona została przez Toma Craiga dla majowego numeru Vogue Japan. Ten znakomity duet zabiera nas w sesji „Reflections From The Mountain Tops” w niesamowitą podróż po bezdrożach i dziczy Ameryki Południowej (wnioskując po kwiatach anturium, które rosną tam w naturalnych warunkach) i skłania do rozmyślania, sam na sam z naturą.

 

Przepiękne krajobrazy i Małgosia Bela jako uciekinier od rzeczywistości - to wszystko sprawia, że jest to jedna z jej najbardziej klimatycznych sesji, która właśnie trafiła do naszych ulubionych!

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Małgosia Bela | Vogue Japan | Tom Craig |

podobne artykuły