PL / EN
MAŁGOSIA BELA W SESJI DLA MAGAZYNU 032C

MAŁGOSIA BELA W SESJI DLA MAGAZYNU 032C

Piękna polska top modelka tym razem pojawiła się na łamach letniego numeru magazynu 032C. Zobaczcie czarno-białą sesję Małgosi Beli.

Dwa razy do roku na niemieckim rynku prasowym pojawia się magazyn z charakterystyczną, czerwoną okładką. Kulturalne pismo 032C poza ciekawą nazwą kryje w sobie wartościowe treści i piękne, autorskie sesje. Najnowszy numer na lato 2013 poświęcony jest Nicolasowi Ghesquierowi, do niedawna dyrektorowi kreatywnemu domu mody Balenciaga. Na trzech okładkach, tuż obok fotografii projektanta z Charlotte Gainsbourg na jednej, pojawia się także Kate Blanchett oraz Arizona Muse.

 

W środku znajdziemy natomiast między innymi piękną sesję z udziałem jednej z najznakomitszych polskich top modelek. Małgosia Bela na czarno-białych zdjęciach autorstwa Zoe Ghertner pojawiła się w minimalistycznych stylizacjach, za które odpowiedzialny jest Mel Ottenberg, m.in redaktor w Purple Magazine. Widoczna gra cieniem, naturalność Polki bez zbędnych upiększeń oraz melancholijna estetyka – chwilę niewidziana Małgosia Bela ponownie wróciła z sesją, którą warto zobaczyć.

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Małgosia Bela | 032C | Zoe Ghertner | MAŁGORZATA BELA |

podobne artykuły