PL / EN
MAŁGOSIA BELA DLA ANTIDOTE MAGAZINE JESIEŃ ZIMA 2013

MAŁGOSIA BELA DLA ANTIDOTE MAGAZINE JESIEŃ ZIMA 2013

Ten sezon bezsprzecznie należy do polskiej top modelkiMałgosi Beli. Zobaczcie cały edytorial najnowszego wydania Antidote Magazine, którego gwiazdą jest nasza piękna rodaczka.

Ten sezon bezsprzecznie należy do polskiej top modelkiMałgosi Beli. Co rusz możemy ja oglądać w nowych kampaniach światowych marek, na wybiegach najlepszych projektantów czy w edytorialach prestiżowych magazynów o modzie. Niedawno pisaliśmy o jesienno/zimowym wydaniu Antidote Magazine, któremu redaktorzy poświęcili aż 8 okładek. Na jednej z nich zobaczyliśmy wtedy piękną Małgosię.

 

 

Dziś przedstawiamy Wam cały okładkowy edytorial, w którym Bela pozuje przed obiektywem znakomitego Victora Demarchelier. Polka przedstawia projekty największych domów mody, przechadzając się m.in. po uliczkach Paryża. Za te genialne stylizacje odpowiedzialny jest Yann Weber.

 

 

Fotografie, zarówno te czarno-białe jak i w kolorze, uzmysławiają nam, że Małgosia nie bez przyczyny jest jednym z najgorętszych nazwisk w branży mody. Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie cały edytorial jesienno zimowego wydania Antidote Magazine 2013, którego gwiazdą jest piękna, androgyniczna Bela.

 

 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Małgosia Bela | Antidote Magazine | Victor Demarchelier | Małgosia Bela Antidote Magazine jesień zima 2013 |

podobne artykuły