PL / EN
CO CIEKAWEGO W STREFIE SHOWROOM 9. EDYCJI FASHIONWEEK POLAND

CO CIEKAWEGO W STREFIE SHOWROOM 9. EDYCJI FASHIONWEEK POLAND

Co ciekawego dziś zobaczyliśmy w strefie Showroom? Jakie atrakcje na nas czekały? Sprawdźcie!

Dziś specjalnie dla Was wyruszyliśmy na spacer po łódzkich concept store’ach i sprawdziliśmy, co ciekawego w tej edycji oferuje nam strefa Showroom. Po raz 9. zanurzyliśmy się w gąszczu stoisk młodych zdolnych polskich projektantów. Blisko sto marek prezentuje się w dedykowanych im strefach kolekcji ubioru basic i casual, strefy kolekcji dziecięcej, jak również strefy biżuterii i dodatków.

 

 

Jak podczas każdej edycji i tym razem strefa Showroom cieszy się ogromnym zainteresowaniem. To właśnie w tym miejscu można wyszukać i zakupić kolekcje na sezon bieżący, jak i kolekcje premierowe. My znaleźliśmy między innymi wełniane płaszcze marki Moxos czy Butterworth, bluzy oversize marek: Colorshake, Nubee czy She’s a Riot, jak i modne skórzane torby w rozmiarze XXL sprzedawane przez La Boba czy Milate. Fruit Bijoux, ID.FOR.FUN czy Joccos Design wprowadzili nas w świat wyszukanej biżuterii.

 

 

Stoisko Lee / Strefa Showroom 9. edycja FPFWPStoisko Lee / Strefa Showroom 9. edycja FPFWP

 


Showroomie pojawiło się naprawdę wiele marek – weteranów łódzkiego fashion week – ulubieńców każdego kto lubi bawić się modą i wyszukiwać niebanalne elementy garderoby. Podobnie jak w poprzednich edycjach, zakupy zrobimy m.in. u Madoxa, Odio, Oli Bajer czy Jakuba Pieczarkowskiego.

 

 

W drugiej części hali - Concept Store - znaleźliśmy asortyment marek zarówno polskich, jak i zagranicznych. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście kolekcje, które lada chwila, albo już ujrzeliśmy na Designer Avenue.

 

 

Co do atrakcji, z pewnością stwierdzamy, że dzisiejszy dzień należał do marki Lee. W wygospodarowanej przestrzeni można było znaleźć kilkanaście par jeansów, koszul oraz kurtek marki, obok, których leżała pełna paleta różnorodnych materiałów i przyrządów krawieckich. Każdy zainteresowany mógł stworzyć swoją własną, indywidualną część garderoby. I tak oto zwykłe jeansy i koszule przeobrażały się w personalne, a zarazem dość nietypowe projekty, które później każdy „projektant” mógł zabrać ze sobą. Kto nie zdążył, lub nie zauważył stoiska mamy dobrą wiadomość – jeszcze do jutra do godziny 19, będziemy mogli zabawić się w projektantów.

 

 

fot. Marcin Koskaowski / Stoisko Łukasza Jemioła - Strefa Showroom 9. edycja FPFWPfot. Marcin Kosakowski / Stoisko Łukasza Jemioła - Strefa Showroom 9. edycja FPFWP

 

 

Oprócz atrakcji najważniejsza jest atmosfera, którą tworzą ludzie i właśnie na tym postanowiliśmy się skupić. I tak oto wielu stoiskom towarzyszyły rzesze fanów marek, którzy wspólnie rozmawiali, śmiali się korzystając z poczęstunku przygotowanego dla gości. Nic dziwnego, w końcu wszyscy miłośnicy i pasjonaci mody zostali zebrani w jednym miejscu – na łódzkim Fashion Philosophy Fashion Week Poland. My wymienialiśmy nasze opinie i poznawaliśmy się z nowymi, ciekawymi postaciami na modowej mapie Polski.

 

 

Koniecznie zajrzyjcie do galerii i zobaczcie naszą fotorelację z dzisiejszego dnia w strefie Showroom.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: FashionWeek Polnad | Fashion Philosophy Fashionweek Poland 2013 | 9. edycja Fashion Philosophy Fashionweek Poland | strefa Showroom |

podobne artykuły