PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
LOOKBOOK KOLEKCJI ANDRZEJ JEDYNAK NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2013/14

LOOKBOOK KOLEKCJI ANDRZEJ JEDYNAK NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2013/14

Winter Glamour, najnowsza kolekcja marki Andrzej Jedynak, nawiązuje do obowiązujących trendów kreowanych przez światowe domy mody. Zobaczcie cały lookbook!

Zimowa kolekcja Andrzej Jedynak to przede wszystkim mocny kolor. Dominują odcienie bordo, szmaragdowa zieleń, głęboki granat i delikatny beż. Występują solo lub w różnych połączeniach sprawiając, że nawet proste fasony nabierają wyrazistości i charakteru. Biel, która opanowała światowe wybiegi, świetnie sprawdza się w klasycznym, kontrastowym zestawieniu z czernią lub, w finezyjnej wersji, z innymi kolorami.

 

 

Wśród fasonów w kolekcji Winter Glamour przeważają krótkie, pudełkowe kształty, pasujące zarówno do klasycznie eleganckich, jak i bardziej codziennych stylizacji. Trendem, który pojawia się w kolekcjach światowych projektantów już od zeszłego sezonu, jest łączenie różnych materiałów. W najnowszej kolekcji Andrzej Jedynak mamy połączenia futra ze skórą, pikowaną kurtką, a nawet materiałem dresowym. Takie zestawienia gwarantują stylowy wygląd także w wersji casual.

 

 

Must have tej jesieni to futro z orylaga z oryginalnym motywem pasów, balansującym pomiędzy klasyką a awangardą. W jesienno-zimowej kolekcji Andrzej Jedynak futro z orylaga pojawia się nie tylko w klasycznym kroju, ale też w lekko oversize'owej wersji, z doskonale układającym się futrzanym kapturem, znakomicie zastępującym zimową czapkę. Uwagę przykuwa również model o kroju peleryny, będący świetnym rozwiązaniem dla młodych kobiet lubiących wyróżniać się w stylu glamour.

 

 

W kolekcji uwagę zwracają także akcesoria Winter Glamour, m.in. szale z całego lisa, geometryczne etole i delikatne kołnierze. Odważnymi propozycjami są futrzane czapy inspirowane carstwem rosyjskim oraz awangardowy model rękawic à la rękawice bokserskie, Dla kobiet preferujących mniej awangardowe rozwiązania marka przygotowała wełniane czapki przyozdobione futrzanym pomponem oraz klasyczne rękawiczki.

 

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Andrzej Jedynak | lookbook | Andrzej Jedynak jesień zima 2013/14 | Charlotte Tomaszewska |

podobne artykuły