PL / EN
MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA ZOSTAŁA TWARZĄ MARKI OCHNIK

MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA ZOSTAŁA TWARZĄ MARKI OCHNIK

Znana aktorka ponownie współpracuje z polską marką odzieżową! Tym razem Małgorzatę Kożuchowską zobaczymy w kampanii marki OCHNIK.

Aktorki, piosenkarki czy artystki wspierające rodzime brandy odzieżowe to zagranicą już standard. W Polsce znane ambasadorki niebędące modelkami można policzyć na palcach jednej ręki, choć wydaje się, że marki coraz śmielej sięga się po znane nazwiska. W sezonie wiosna lato 2014 postawił na nie OCHNIK rozpoczynając współpracę z Małgorzatą Kożuchowską. Podziwiana za styl, nienaganny wygląd, popularna i mająca rzeszę fanów aktorka pojawi się w kampanii marki oraz katalogu. Kolekcja firmowana jej wizerunkiem trafi do sklepów już na przełomie stycznia i lutego. Ma być zarazem elegancko z odrobiną glamour oraz wpisywać się w miejską estetykę.

 

Aktorka doświadczenia zbierała, jako ambasadorka marki Aryton, a co mówi o najnowszym wyzwaniu?

 

„Cieszę się, że znowu mogę pracować z polską marką, firmą prężnie się rozwijającą, o wspaniałych tradycjach” – mówi Małgorzata Kożuchowska – „Projekty są fantastyczne! Jest w nich nutka rocka, zadziorność, którą bardzo cenię w modzie. Doceniam, że projektanci OCHNIK-a są otwarci na modowe, odważne rozwiązania. Lubię dotychczasowe kolekcje, ale naprawdę urzeka mnie nadchodząca. Pojawią się nowe dla marki OCHNIK projekty. Polecam je Waszej uwadze.”

 

Już teraz możemy podziwiać pierwsze zdjęcie, które jest zapowiedzią tej wyjątkowej współpracy. Uważacie, że to dobry wybór?

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Małgorzata Kożuchowska | kampania | Małgorzata Kożuchowska dla Ochnik | kolekcja wiosna lato 2014 | OCHNIK |

podobne artykuły