Logotyp serwisu lamode.info
MAŁGORZATA BELA W KATALOGU APASZEK HERMÈS JESIEŃ ZIMA 2013/14

MAŁGORZATA BELA W KATALOGU APASZEK HERMÈS JESIEŃ ZIMA 2013/14

Polska top modelka ponownie pozuje dla Hermès! Małgosia Bela została twarzą najnowszego katalogu jedwabnych apaszek na jesień zimę 2013/14.

Z czym Wam się kojarzy kolor pomarańczowy? Jeśli, na co dzień obracacie się w świecie mody, na myśl zapewne przychodzi wam jedna z marek, która uczyniła go swoim znakiem rozpoznawczym, tuż obok słynnego logo. Symbol konika zaprzęgniętego do małej kolaski widnieje na wszystkich pudełkach i torbach w kolorze oranżu przewiązanych czarną wstążką, do których klientom pakowane są zakupy.

 

Kolor pomarańczowy dla domu mody Hermès jest jak kolor niebieski dla Tiffany&Co., nic więc dziwnego, że w najnowszym katalogu apaszek na jesień zimę 2013/14, które w parze z torbami m.in. Birkin są flagowym produktem marki, odgrywa on główną rolę. Jedwabne chusty pokryte multikolorowymi wzorami i egzotycznymi printami zestawiono w nim z anrogyniczną i dość surową urodą Małgosi Beli. Postawiono na minimalizm – zarówno w scenografii jak i stylizacji Polki, która po raz kolejny współpracuje z marką. Szaleństwo kolorów na zdjęciach uchwycił Andrea Spotorno.

 

tagi: Małgosia Bela | Hermès | apaszki Hermès | katalog jesień zima 2013/14 | MAŁGORZATA BELA |

podobne artykuły