PL / EN
MALABELLE – INSPIRACJE W ARANŻACJI WNĘTRZ

MALABELLE – INSPIRACJE W ARANŻACJI WNĘTRZ

Zobaczcie te moodboardy, a aranżacja wnętrz stanie się Waszą pasją!

Mimo bogatych planów i nieskończonej liczby aktywności, którym planujemy oddać się po pracy, najczęściej w momencie przestąpienia progu biura impulsywnie podejmujemy zgoła inną decyzję. Bo czy jest coś bardziej relaksującego  i przyjemniejszego po długim dniu, niż zasłużony odpoczynek na wygodnej kanapie z książką albo przy filmie? Może jedna taka rzecz: aranżowanie przestrzeni własnego mieszkania.

 

Mając na podorędziu skandynawskie meble w stylu vintage czy industrialno-lofowym: wygodne sofy, kanapy z dużymi poduchami i szerokim siedziskiem w szerokiej gamie szarości, niebieskiego i czerni, a także dodatki do wnętrz, a takie właśnie ma w swej ofercie Malabelle, można popuścić wodze wyobraźni, oddać się twórczym działaniom i odkryć w sobie talent i pasję, o które nawet się nie podejrzewaliście!

 

Dla pobudzenia wyobraźni i apetytu na zmiany przedstawiamy kilka propozycji sklepu, które nie przestają chodzić nam po głowie: kanapy z obiciami w szlachetnych szarościach wykończone drewnianymi nóżkami, minimalistyczne komody do kuchni czy różnokolorowe poduszki, które w zestawie będą doskonałe jako podarunek. Jeśli chcecie się twórczo pobudzić albo szukacie pieknych obrazów czy po prostu inspiracji, zajrzyjcie na blog Malabelle!  

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Malabelle | wnętrza | design | inspiracje |

podobne artykuły