Logotyp serwisu lamode.info
MAJA SABLEWSKA W SUKIENCE HERVE LEGER

MAJA SABLEWSKA W SUKIENCE HERVE LEGER

Maja Sablewska w ciekawej i kosztownej kreacji projektu Herve Leger podczas ostatniego odcinka programu X-Factor. Sprawdź szczegóły!

Piękna jurorka programu X-Factor, Maja Sablewska lubi nosić się modnie. Na co dzień ceni prosty, minimalistyczny styl z nutą ulubionego rocka i grunge. W jej garderobie przeważają dopasowane spodnie, legginsy, luźne t-shirty, klasyczne marynarki, ciężkie biker boots oraz ukochane skórzane kurtki, których Maja ma już całkiem pokaźną kolekcję. Co istotne każdy element garderoby Mai, choć bywa niepozorny, to inwestycja w markę z najwyższej półki. Menedżerka gwiazd ceni sobie bowiem modę wysokiej jakości.

 

Odkąd wystartował program X-Factor, szum wokół Mai Sablewskiej zdaje się tylko przybierać na sile, a na stylizacje jurorki publiczność czeka z równym zaciekawieniem, co na występy uczestników. Podczas emisji kolejnych odcinków Maja serwuje wszystkim intersujący i dość kosztowny, stylistyczny koktajl. Mieliśmy już okazję podziwiać ją w kreacji projektu Balmain wartej 13 500 złotych, a w czasie ostatniej odsłony show, piękna jurorka pokazała się w sukience pochodzącej z wiosenno-letniej kolekcji marki Herve Leger wartej aż 14 500 złotych, sprowadzonej specjalnie dla niej z Paryża. W odróżnieniu od zmysłowej stylizacji zaprezentowanej na wybiegu, Maja "potraktowała" kreację w charakterystyczny dla siebie rockowy sposób.

 

Herve Leger to kultowa francuska marka znana z tzw. „bandażowych sukienek” które noszą m.in. Rihanna, Beyonce czy Victoria Beckham. Sukienkę, którą miała na sobie Maja oraz wcześniej wspomniany projekt Balmain można nabyć w warszawskim salonie Moliera 2.

 

Zapraszamy do galerii!

tagi: Maja Sablewska | stylizacja | X-Factor |

podobne artykuły