PL / EN
MAJA OSTASZEWSKA TWARZĄ KOLEKCJI NENUKKO WIOSNA LATO 2014

MAJA OSTASZEWSKA TWARZĄ KOLEKCJI NENUKKO WIOSNA LATO 2014

Zobaczcie najnowsze zdjęcia wizerunkowe kolekcji Quit marki Nenukko na wiosnę lato 2014 z Mają Ostaszewską w roli głównej!

„Minimalistyczne Nenukko, słynące z uniseksowych rozwiązań, wkroczyło w zaskakujący maksymalizm! Wszystko z okazji 5-lecia marki, która zabiera nas w sentymentalną podróż do lat 90. Oczywiście z przymrużeniem oka” – tak o najnowszych projektach Nenukko na wiosnę lato 2014 pisaliśmy tuż po pokazie na FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Teraz przyszedł czas na ich zdjęcia wizerunkowe, a także ambasadorkę! Po Magdzie Popławskiej i Kamilli Baar, koleżankach po fachu, przyszedł czas na Maję Ostaszewską. Aktorka została twarzą najnowszej kolekcji Quit marki na rozpoczynający się za moment sezon.

 

Za fotografie odpowiedzialny jest ponownie Przemek Dzienis, który z Nenukko związany jest od samego początku. Surowe portrety zestawione zostały z charakterystycznymi dla niego kolażami, tym samym pozostawiając tradycyjnie wiele niedopowiedzeń. O całej kolekcji więcej dowiecie się tutaj.

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Nenukko | Maja Ostaszewska | kolekcja Quit | kolekcja wiosna lato 2014 | FashionPhilosophy Fashion Week Poland |

podobne artykuły