PL / EN
MAGDALENA JASEK W KAMPANII VALENTINO – SEZON JESIEŃ ZIMA 2013/2014

MAGDALENA JASEK W KAMPANII VALENTINO – SEZON JESIEŃ ZIMA 2013/2014

Polska modelka tym razem jako renesansowa piękność. Magdalena Jasek została po raz drugi twarzą kampanii Valentino. Zobaczcie koniecznie!

Magdalena Jasek robi prawdziwą furorę w świecie mody. Z sezonu na sezon, pojawia się w coraz większej ilości kampanii i pokazów u najważniejszych projektantów. W portfolio polskiej modelki możemy znaleźć współpracę dla takich marek jak m.in. Marc Jacobs, Alexander Mcqueen, Louis Vuitton, czy Valentino. Widać, że stała się ulubienicą tej ostatniej, bo po raz drugi pojawia się w kampanii promującej kolekcję włoskiego domu mody.

 

Oprócz polskiej modelki, przed obiektywem duetu Inez van Lamsweerde i Vinoodh Matadin, pojawiły się również: Erika Labanauskaite, Irina Kravchenko, Kati Nescher, Laura Kampman, Maud Welzen, Nouk Torsing, Sam Rollinson, Sasha Luss, i Tamara Weijenberg. Na przepięknych zdjęciach, modelki wyglądają jak postaci wyjęte z obrazów największych mistrzów malarstwa. Niektóre przybierają pozy charakterystyczne dla sztuki średniowiecza (jedna wykonuje charakterystyczny gest Chrystusa, często używany w średniowiecznej ikonografii), inne wyglądają jak kobiety z obrazów Jana Vermeera. Skojarzenia z renesansowym malarstwem holenderskim, budzą rownież dominująca na zdjęciach martwa natura oraz charakterystyczna kolorystyka. 

 

My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Magdalena Jasek | Magda Jasek | Valentino | Magdalena Jasek kampania Valentino | |

podobne artykuły