Logotyp serwisu lamode.info
MAGDALENA FRĄCKOWIAK W KATALOGU J. CREW LIPIEC 2013

MAGDALENA FRĄCKOWIAK W KATALOGU J. CREW LIPIEC 2013

Piękna Polka i najnowsze propozycje na lato pod znakiem ananasa od popularnej amerykańskiej marki. Zobaczcie Magdalenę Frąckowiak w katalogu J.Crew na lipiec 2013.

Jest jedną z najpopularniejszych amerykańskich marek. Dzięki temu, że pod swoim szyldem łączy kolekcje wybiegowe regularnie pokazywane na New York Fashion Week i tańsze propozycje w sieciówkowych ilościach, J.Crew wciąż ubiera ogromne rzesze ludzi o różnych profesjach. Z jednej strony proponuje świetne garnitury dla modnych prawniczek, bizneswomen czy koszule dla panów stworzone w zgodzie z trendami zarówno dla grafików, pracowników biurowych czy ludzi mediów. Przekrój ubrań w marce odpowiada wielu gustom i choć nie należą one do najtańszych stanowią inwestycję, na którą warto odłożyć oszczędności. Całemu rosnącemu w siłę imperium dowodzi osoba odpowiedzialna za sukces i wszystkie zmiany na dobre w marce – genialna Jenna Lyons.

 

Dyrektor kreatywna wie, na co postawić w danym miesiącu, a co okaże się strzałem w dziesiątkę. Dlatego przewodnik po najgorętszych trendach lansowanych przez J.Crew w lipcu stworzony został pod znakiem ananasa! Ten wyjątkowo letni print pokrywa stroje kąpielowe i spódniczki w towarzystwie marynarskich pasków, kwiatowych deseni czy wielkich grochów prezentuje jedna z najlepszych polskich modelek – piękna Magdalena Frąckowiak z Model Plus. Jest bardzo wakacyjnie i z przymrużeniem oka. Nas najbardziej urzekł sweter pokryty niewielkimi rybkami!

 

tagi: J.Crew | Magdalena Frąckowiak | Jenna Lyons |

podobne artykuły