Logotyp serwisu lamode.info
TAJEMNICZA MAGALI Z BALI

TAJEMNICZA MAGALI Z BALI

W warszawskim Studio Cukry przy ulicy Ogrodowej odbyła się prezentacja kolekcji marki Magali Pascal na sezon wiosna – lato 2011. Zobacz zdjęcia z pokazu.

Spis treści

1. Pokaz marki Magali Pascal ss2011

W warszawskim Studio Cukry przy ulicy Ogrodowej odbył się pokaz kolekcji marki Magali Pascal na sezon wiosna -lato 2011. Event miał na celu inaugurację wprowadzenia marki na rynek polski i zaprezentowanie jej szerszej publiczności.

Pokaz marki Magali Pascal ss2011

Pokaz odbył się w kameralnej, jak na tą branżę, atmosferze. Organizacyjnie i technicznie impreza przebiegła bez zarzutu. Samo miejsce czyli Studio Cukry i industrialne wnętrze bardzo fajnie sprawdziło się w roli backgroundu. Wrżenia muzyczne/ housowe rytmy osobiście zapewnił DJ Dtekk. Podsumowując, dla ucha i dla ciała było bardzo dobrze. A sama kolekcja? Można rzec przyjemna, poprawna, choć jak dla nas odrobinę mało innowacyjna. Kroje kobiece, kolory wdzięczne i subtelne, a formy nieskomplikowane. W kolekcji znalazło się jednak kilka modeli, które od razu zapadły nam w pamięć. Nasi faworyci, to jasno jeansowe modele (m.in. tunika z bufiastymi rękawami) oraz beżowo złote spodnie i sukienka, które zwieńczyły pokaz (marzenie).

Marka pochodzi z Bali i odkryła ją właścicielka Wystylizuj.pl Eliza Opalińska podczas jednej ze swych licznych podróży. Autorką kolekcji jest projektantka Magali Pascal, która większość inspiracji do tworzonych kolekcji czerpie z balijskiego stylu życia. Jak sama mówi jej styl ma w sobie nutę surrealizmu i prostoty przy często bogatych zdobieniach. Często używa połyskliwych tkanin i stonowanych kolorów.

Czy kolekcje Magali Pascal przyjmą się na polskim rynkbaczymy. My z naszej strony życzymy marce wielu sukcesów.

 

Kolekcję jesień - zima 2010 oraz wiosna - lato 2011 można nabyć w showroomie Wystylizuj.pl przy ul. Konstruktorskiej 6 lok. 209 w Warszawie.

Zdjęcie główne: Instagram @Magalipascal 

tagi: Magali Pascal | Studio Cukry | pokaz mody | wiosna - lato |

podobne artykuły