PL / EN
LUPITA NYONG’O TWARZĄ MARKI LANCÔME

LUPITA NYONG’O TWARZĄ MARKI LANCÔME

Lupita Nyong’o jest obecnie jednym z najgorętszych nazwisk Hollywood. Tegoroczna zdobywczyni Oscara, tym razem pojawi się w nowej roli i zostanie twarzą marki Lancôme.

Świat filmu usłyszał o niej, kiedy pojawiła się w najnowszej produkcji Steve’a McQueena „12 Years A Slave”. Aktorską kreację Lupity Nyong’o doceniła Amerykańska Akademia Filmowa, co w efekcie zagwarantowało jej statuetkę Oskara za najlepszą rolę drugoplanową.

 

Pod ogromnym wrażeniem jej urody pozostała także cała modowa branża, co sprawiło, że 31-letnia aktorka stała się bohaterką wielu sesji dla najlepszych magazynów, jak również najnowszej wiosenno-letniej kampanii marki Miu Miu.


Wczoraj dowiedzieliśmy się o dalszych planach znanej aktorki, która podpisała właśnie kontrakt z Lancôme i oficjalnie została twarzą znanej marki kosmetycznej. Już niebawem zobaczymy ją w kampanii autorstwa duetu Mert & Marcus, która pojawi się we wrześniu tego roku.

 

To dla mnie wielki zaszczyt reprezentować Lancôme, markę z tak prestiżową historią, którą zawsze uwielbiałam. Jestem dumna z tego, że mogę reprezentować jej unikalny wizerunek kobiety i samą ideę piękna, które nie powinno być niczym podyktowane, a jedynie być wyrazem wolności – powiedziała Nyong’o.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Lupita Nyong'o | Lancôme | Mert & Marcus |

podobne artykuły