PL / EN
LUKSUSOWA WILLA GISELE BÜNDCHEN NA SPRZEDAŻ!

LUKSUSOWA WILLA GISELE BÜNDCHEN NA SPRZEDAŻ!

Luksusowa willa Gisele Bündchen, położona w Los Angeles, została wystawiona na sprzedaż. Zobaczcie, jak najbogatsza modelka świata urządziła swój dom!

Luksusowa willa w Los Angeles, należąca do Gisele Bündchen została wystawiona na sprzedaż. Dom najbogatszej modelki świata wyceniono na niebagatelną sumę 50 milionów dolarów. Olbrzymia posiadłość została zakupiona w 2011 roku przez Bündchen i jej męża - Toma Brady’ego. Rezydencja zaprojektowana przez Richarda Landry i urządzona przez hollywódzką dekoratorkę wnętrz, Joan Behnke, składa się z pięciu sypialni i dziewięciu łazienek. Dodatkowo, znajdziemy tam miniaturową farmę i ogród warzywny. Zgodnie z proekologicznymi przekonaniami właścicieli, zainstalowano panele słoneczne, postawiono kompost oraz specjalny system odprowadzania ścieków.

 

 

W wywiadzie dla Architectural Digest, Bündchen powiedziała: „Lubie prostotę i przytulny klimat. Chcę mieszkać w miejscu, w którym czuję domową atmosferę”. Co więc stało się przyczyną sprzedaży? Według informacji przekazanych przez Gisele była to konieczność, wynikająca z czasochłonnych wyjazdów na zgrupowania drużyny jej współmałżonka.

 

 

Zobaczcie bajeczną posiadłość top modelki!

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Gisele Bündchen | Tom Brady | Los Angeles | Gisele Bundchen |

podobne artykuły