PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
L’OFFICIEL PISZE O POLSKICH PROJEKTANTACH

L’OFFICIEL PISZE O POLSKICH PROJEKTANTACH

Na łamach biblii mody L’Officiel zagościli czołowi polscy projektanci - Gosia Baczyńska, Dawid Tomaszewski oraz Małgorzata Dudek. Zobaczcie szczegóły!

Jest kilka nazwisk w polskim świecie mody, z których powinniśmy być szczególnie dumni, ponieważ nie tylko tworzą tzw. high fashion, ale ich talent i umiejętności coraz częściej dostrzegają zagraniczne pisma modowe. Biblia mody L’Officiel na swoich łamach postanowiła przedstawić trzech liderów wywodzących się z Polski: Małgorzatę Dudek, Gosię Baczyńską i Dawida Tomaszewskiego, uznając tym samym, że to właśnie oni coraz bardziej liczą się w kalendarzach mody na całym świecie, ponieważ wygrywają konkursy, ubierają światowe gwiazdy, zdjęcia ich projektów widać w ważnych edytorialach, a swoje projekty sprzedają w zagranicznych butikach.Projektantka Małgorzata Dudek pokazuje się na London Fashion Week, ma publikacje w zagranicznych edycjach Vogue i Elle, a jej kreacje można podziwiać na czerwonych dywanach w Hollywood i Niemczech. Stale współpracuje z top stylistami z Nowego Jorku, a fashion film z projektami Małgosi i supermodelką Lindą V był wyświetlany podczas New York Fashion Week.


Dawid Tomaszewski to natomiast talent, który pracował już dla tak wielkich marek jak Sonia Rykiel, Alexis Mabille czy Comme des Garçon. W Berlinie prowadzi swoją markę, pokazuje się na Berlin Fashion Week i jest gwiazdą niemieckiej mody. Ma publikacje w najważniejszych magazynach mody w Niemczech.


Gosia Baczyńska to dwukrotna laureatka projektanta roku według polskiego Elle. Współpracowała z modelkami takimi jak Lizzie Jagger, Helena Christensen, Anja Rubik i Zuzanna Bijoch. Od wielu lat na polskim rynku ubiera największe polskie gwiazdy.

 

Niezmiernie cieszymy się z sukcesów polskich projektantów, bo jest to niewątpliwa promocja polskiej mody na świecie. Tak trzymać!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: L'Officiel | Dawid Tomaszewski | Małgorzata Dudek | GOSIA BACZYŃSKA |

podobne artykuły