PL / EN
LOCAL HEROES - KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2014/2015

LOCAL HEROES - KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2014/2015

Zadziorna kolekcja „University of bad bitches” to najnowsza propozycja marki Local Heroes. Poznajcie szczegóły!

Charakterne czapki, t-shirty z nadrukami, bluzy ze ściągaczami i wygodne dresy – to tylko część najnowszej propozycji jednej z najpopularniejszych polskich marek Local Heroes. Jej kreatywne założycielki - Karolina Słota i Areta Szpura – konsekwentnie trzymają się obranej estetyki i serwują nam ubrania z pełnymi ironii i dystansu do rzeczywistości hasłami. Tym razem napis „Stop following me” na czapce puszcza oko w stronę użytkowników popularnego Instagrama, a liczne grafiki odnoszą się do znanych doskonale z popkultury znaczeń.

 

Kolekcja „University of bad bitches” to ukłon w stronę amerykańskiego stylu bycia, poczucia wolności i indywidualności. Projektantki bazują w niej na znanych już dobrze klasykach, które reinterpretują. Kalifornijski luz i typową dla streetwearu stylistykę, główne składniki DNA marki, podkreśla także lookbook zrealizowany w słonecznym Los Angeles. Pełne kolorów i optymizmu zdjęcia to zasługa uśmiechniętej modelki Kristin Hoppe, pozującej na murawie boiska, plaży i sali gimnastycznej. Za obiektywem aparatu stanął Ted Emmons, który doskonale bawi się światłem i świetnie rozumie filozofię marki. Coś nam podpowiada, że projekty Local Heroes zawładną i w tym sezonie nie tylko polskimi ulicami.

 

Jak udało im się w tak szybkim czasie podbić serca entuzjastek mody z całego świata? Stoją za tym dalekie od utartych schematów rozwiązania marketingowe i kreatywność dziewczyn. W ich projektach pojawiały się najbardziej znane osobowości show biznesu, a wśród nich Cara Delevingne, Rihanna, Selena Gomez czy nasza rodaczka Anja Rubik. Jeżeli tak jak one macie słabość do stylu przywodzącego na myśl amerykański college, na pewno spodoba Wam się nowa kolekcja Local Heroes!

 

Zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie znajdziecie zdjęcia z kampanii towarzyszącej „University of bad bitches” !

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Local Heroes | University of bad bitches | nowa kolekcja Local Heroes | polska moda | Areta Szpura | Karolina Słota |

podobne artykuły