Logotyp serwisu lamode.info
LIV TYLER PODPISAŁA KONTRAKT REKLAMOWY Z PANTENE

LIV TYLER PODPISAŁA KONTRAKT REKLAMOWY Z PANTENE

Hollywoodzka aktorka, córka rockmana Steve’a Tylera, Liv Tyler, wesprze swym wizerunkiem promocję marki Pantene.

Liv Tyler, hollywoodzka aktorka, muza domów mody Proenza Schouler i Givenchy, podpisała kolejny w swojej karierze kontrakt – tym razem z marką zajmującą się pielęgnacją włosów, czyli Pantene. Gwiazda będzie brytyjską ambasadorką marki i jej twarzą w nadchodzącej kampanii reklamowej.

 

Taka rola nie jest Liv obca – aktorka w 2003 roku współpracowała z francuską marką Givenchy, promując perfumy Irresistible.

 

Dla samej marki podpisanie kontraktu z Tyler jest początkiem nowej ery, stanowi bowiem zwieńczenie prac nad zmianą wizerunku Pantene. Efekty tej pracy dotrą do nas w listopadzie bieżącego roku, a re-branding obejmie nie tylko logo firmy i projekty opakowań, ale również rozszerzy ofertę firmy.

 

Jestem bardzo podekscytowana pracą nad najnowszym projektem Pantene, również z tego powodu, że mając 19 lat, czyli 1996 roku, wzięłam udział w ich reklamie- mówiła aktorka podczas konferencji prasowej- Testowałam na sobie wiele różnych produktów fryzjerskich i mogę uczciwie przyznać, że Pantene należą do moich ulubionych.

 

Liv Tyler pojawi się w reklamach telewizyjnych i drukowanych, promując nową linię marki - Repair and Protect (z ang. „Naprawiaj i chroń”).

tagi: Liv Tyler | Pantene | marka | uroda | włosy |

podobne artykuły