PL / EN
EMILY BLUNT TWARZĄ KULTOWEGO ZAPACHU OPIUM YSL

EMILY BLUNT TWARZĄ KULTOWEGO ZAPACHU OPIUM YSL

Legendarny zapach Opium marki Yves Saint Laurent będzie miał nową abasadorkę. Została nią utalentowana i obdarzona niebanalną urodą angielska aktorka - Emily Blunt.

Emily Blunt jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia, obdarzoną nie tylko talentem, ale i niebanalną urodą. Rola w filmie „Diabeł ubiera się u Prady” na stałe wpisała ją także w świat mody na najwyższym poziomie. Z pewnością to wszystko miało wpływ na decyzję marki Yves Saint Laurent, która wybrała angielską aktorkę na ambasadorkę i nową twarz perfum Opium.

 

Legendarny zapach powstał już w 1977 roku i osławiony jest nie tylko intrygującą kompozycją, ale też kontrowersyjnymi kampaniami reklamowymi, jakie mu towarzyszyły. Najnowszy film reklamowy z Emily Blunt wyreżyserował Romain Gavras, natomiast reklama prasowa stworzona została przez znanego fotografa Patricka Demarchelier.

 

Aktorka przyznaje, że udział w kampanii kultowych perfum jest dla niej niepowtarzalnym doświadczeniem: ”Powierzenie mi wizerunku Opium przez Parfums Yves Saint Laurent jest dla mnie wielkim zaszczytem. Mam ogromne uznanie  dla marki Yves Saint Laurent , która od początku istnienia potrafi perfekcyjnie wyrazić czym jest elegancja i jej tajemnicza i nieopisana siła.”

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Emily Blunt | Opium | Yves Saint Laurent | perfumy | marka |

podobne artykuły