PL / EN
LIDIA – NEW FACE AGENCJI CAROL MODELS

LIDIA – NEW FACE AGENCJI CAROL MODELS

Ta dziewczyna rozsadza system! Poznajcie młodą modelkę, o którą biją się zagraniczne agencje.

Lidia Piszczor to taki typ, o którym nie można przestać myśleć. Jest w niej coś nieuchwytnego, co zatrzymuje; coś niepokojącego, ale też kompletnie obezwładniającego.

 

W pierwszym odruchu przywodzi na myśl pamiętne ujęcia Sashy Pivovarovej, w innym, z profilu – genialnej Molly Bair. I kiedy już się wydaje, że mamy ją w garści, kolejne zdjęcie dowodzi tego, jak bardzo daliśmy się zwieść – to nieuchwytny typ, który niełatwo opisać, a tym bardziej zaszufladkować. Niesamowita umiejętność żonglowania odmiennymi pozami i wizerunkiem to kolejny, obok niezwykej urody, as w rękawie Lidii.

 

Wyróżniona przez nas tytułem new face’a, którego warto obserwować, swoją urodą i wdziękiem urzekła nie tylko redakcję Lamode.info. Zaledwie 16 -letnia podopieczna agencji Carol Models może pochwalić się bowiem sporym dorobkiem - potwierdzona przez prestiżową IMG Worldwide, ma na koncie nie tylko realizacje w kraju, ale także poza jego granicami:  w Tokio, Madrycie i Paryżu, gdzie obecnie służbowo przebywa.

 

Prywatnie nastolatka uczy się w liceum. Wśród zainteresowań wymienia sporty: siatkówkę i pływanie, które z pewnością przysłużą się zachowaniu formy i nienagannej sylwetki, którymi Lidia może się pochwalić.

 

Bardzo kibicujemy tej modelce i wróżymy jej ogromny sukces!

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Lidia | Carol Models | new face | modelka |

podobne artykuły