PL / EN
MIU MIU – KAMPANIA WIOSNA LATO 2017

MIU MIU – KAMPANIA WIOSNA LATO 2017

Fanki pływania i plażowania, musicie to zobaczyć!

Nowa kampania Miu Miu jeszcze bardziej podsyca naszą tęsknotę za wakacjami. Fanki pływania i plażowania, musicie to zobaczyć!

 

Trendy moda wiosna lato 2017

 

Prawdą jest, że kostiumy kąpielowe promuje w wiosenno-letnich kolekcjach wiele domów mody, ale jeszcze nikt tak bardzo nie wyeksponował tego trendu jak Miuccia Prada. Plażowe stylizacje widzieliśmy na wybiegach Fendi, Max Mara, Stella McCartney czy nawet u starszej siostry Miu Miu – Prada, jednak to właśnie młodsza marka włoskiej projektantki postawiła na maksymalny efekt. Oprócz szerokiej linii strojów kąpielowych, pojawiają się również sandały, klapki czy okulary przeciwsłoneczne, ale prawdziwą kropką nad „i” stały się fantazyjne, kwiatowe czepki. Żeby tego było mało, dyrektora kreatywna Miu Miu akcentuje swoją wizję kampanią, w której przewodnimi wątkami są właśnie pływanie i plażowanie.

 

ZOBACZ TEŻ: TRENDY WIOSNA LATO 2017 – MODA DAMSKA

 

Miu Miu wiosna lato 2017

 

Miuccia Prada po raz kolejny zdecydowała się sięgnąć po sztukę kolażu. Zanurzone w wodzie modelki przeplatają się z tymi opalającymi się na plaży i wypoczywającymi w nadmorskim kurorcie. Obok Birgit Kos, Carolyn Murphy, Ellen Rosy, Elsy Brisinger, Karen Elson, Lary Stone, Mayowy Nicholas i Soni Ben Ammar, pojawiła się twarz znana z dużego ekranu – Elle Fanning, która miała już okazję wziąć udział w reklamie Miu Miu na sezon wiosna lato 2014. Za casting do tej sesji odpowiadała Anita Bitton. Zdjęcia wykonał Alasdair McLellan, a wspierali go dyrektor artystyczny Giovanni Bianco oraz scenograf – Stefan Beckman. Stylizacje przygotowała Katie Grand, włosy zaproponował Anthony Turner, a make-up stworzył Mark Carrasquillo.

 

Po obejrzeniu wszystkich zdjęć z kampanii Miu Miu wiosna lato 2017, mamy tylko jedną refleksję: lato, wróć!

 

video

PRADA WIOSNA LATO 2019

tagi: Miu Miu | kampania | wiosna lato 2017 |

podobne artykuły