PL / EN
LARA STONE W SESJI „HEART OF GOLD” DLA PORTER MAGAZINE

LARA STONE W SESJI „HEART OF GOLD” DLA PORTER MAGAZINE

Lara Stone pojawiła się w okładkowej sesji dla trzeciego numeru Porter Magazine. Zobaczcie edytorial „Heart of Gold” autorstwa duetu Inez & Vinoodh.

Po krótkiej nieobecności, której powodem było macierzyństwo, kariera Lary Stone znów nabiera tempa. Duńska modelka coraz częściej pojawia się w sesjach dla popularnych pism, a jedną z najnowszych jest edytorial „Heart of Gold” w trzecim numerze Porter Magazine, wydawanym przez platformę Net-a-porter.

 

Lara Stone stanęła przed obiektywem słynnego duetu fotografów Inez & Vinoodh, prezentując na sobie letnie stylizacje w charakterze boho, za które odpowiadała Melanie Ward.

 

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że na okładce tego numeru pojawiła się Lara. Rok po urodzeniu dziecka, powróciła do modelingu, stała się jeszcze bardziej kobieca, piękna i popularna. W wywiadzie dla Porter, powiedziała, że znalazła szczęście i wygrała walkę z nadwagą. Rzadko kiedy w modelkach można spotkać taką uczciwość” – powiedziała redaktor naczelna Porter Magazine, Lucy Yeomans.

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie efekty sesji, jaka znalazła się w letnim wydaniu Porter Magazine.

 

 

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Lara Stone | Porter Magazine | Inez & Vinoodh |

podobne artykuły