PL / EN
LA MANIA – LOOKBOOK JESIEŃ ZIMA 2014/2015

LA MANIA – LOOKBOOK JESIEŃ ZIMA 2014/2015

Zobaczcie najnowsze propozycje marki La Mania w lookbooku na jesień zimę 2014/2015 z Kamilą Szczawińską w roli głównej!

Fanki La Manii po raz kolejny nie będą czuć się zawiedzione. Kolekcja jesień zima 2014/2015 zachowuje wszystkie charakterystyczne dla marki elementy: ciekawe kroje, luksusowe tkaniny i najmodniejsze kolorystyczne zestawienia. Dowodem na to jest najnowszy lookbook, którego bohaterką została modelka Kamila Szczawińska z Model Plus.

 

Kolorystyka kolekcji opiewa w barwy, które marka Joanny Przetakiewicz prezentuje regularnie. Mamy tutaj klasyczną czerń i biel, których połączenia daje zawsze satysfakcjonujący efekt. Występują także złote akcenty, które mieliśmy okazję zobaczyć już w kolekcji wiosna lato 2014. Oprócz tego, inne kolory również pojawiają się w metalicznym wydaniu - róż, szafir i bordo - te odcienie także, zdaniem marki, powinny znaleźć się w jesienno-zimowej garderobie każdej kobiety.

 

La Mania rozbudowaną paletę barw uchwyciła w sukienkach - zarówno tych wieczorowych jak i bardziej casualowych. Królują spore rozcięcia, asymetryczne cięcia i rozkloszowane formy, dla których alternatywą są spodnie o długości 7/8 z lamówkami. Jak przystało na jesienno- zimową kolekcję pojawiają się także wiązane w pasie płaszcze oraz krótkie kożuchy z rękawami 3/4. Zgodnie z zapowiedziami, w najnowszej kolekcji debiutują torby - nowość marki, dostępne w dwóch modelach - Gisele i Livia.


Konsekwentnie i z pomysłem - tak najkrócej można opisać najnowszy lookbook marki Joanny Przetakiewicz. Więcej możecie zobaczyć zaglądając do naszej galerii, gdzie znajdziecie zdjęcia autorstwa Marcina Kempskiego.

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: La Mania | La Mania kolekcja jesień zima 2014/2015 | La Mania lookbook jesień zima 2014/2015 | Kamila Szczawińska | Marcin Kempski | Joanna Przetakiewicz |

podobne artykuły