PL / EN
LABEL MAGAZINE #8 - WIOSNA  2014

LABEL MAGAZINE #8 - WIOSNA 2014

Czytaliście już najnowszy Label Magazine? W wiosennym numerze, jak zwykle znajdziecie sporą dawkę informacji ze świata designu, mody, architektury oraz sztuki. Sprawdźcie szczegóły!

W wiosennym wydaniu Label Magazine przeniesiecie się w podróż do przeszłości i zobaczycie jej wpływ na współczesny dizajn. Dodatkowo, wraz z Zuzanną Skalską, Label przeanalizował fenomen produktów hand made, które są dowodem, że wśród wszechogarniającej konsumpcji, rzeczy wykonywane ręcznie mają wartość bezcenną. Zaprezentowane zostanie także energetyzujące mieszkanie - żywe kolory, poczucie humoru i pasja właściciela Dj Pila Marquesa tworzą spójną całość, podkreśloną przez każdy szczegół aranżacji.

 

 

Z kolei, fani nowojorskiego stylu zachwyceni będą wizytą w nowojorskim lofcie, który urzeka praktycznymi rozwiązaniami i kunsztem projektu. Co więcej, osoby planujące urlop znajdą subiektywną listę ciekawych budowli azjatyckich. Nie przegapcie także wywiadów: z Jamesem Dysonem, wynalazcą bezrowkowego odkurzacza oraz ze śpiewającym architektem, Sebastianem Karpiel-Bułecką.

 

 

W magazynie znajdziecie również naszą krótką historię słynnej kratki Burberry.

 

 

Tyle i jeszcze więcej w najnowszym numerze Label Magazine, który znajdziecie zarówno w tradycyjnej formie, jak i w wersji on-line na stronie http://label-magazine.com/

 

 

Polecamy!

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Label Magazine | Label Magazine #8 |

podobne artykuły