PL / EN
KYLE DE’VOLLE DLA CHARLOTTE SIMONE – KOLEKCJA FUTRZANYCH SZALI INSPIROWANYCH RITĄ ORĄ

KYLE DE’VOLLE DLA CHARLOTTE SIMONE – KOLEKCJA FUTRZANYCH SZALI INSPIROWANYCH RITĄ ORĄ

Rita Ora inspiruje! Jej przyjaciółka i stylistka Kyle De’volle stworzyła kolekcję futrzanych szali wzorowanych na stylu wokalistki dla marki Charlotte Simone.

Otwarcie mówi – chcę być ikoną stylu. I powoli to marzenie zaczyna się spełniać! Tym razem za sprawą pierwszej kolekcji wzorowanej na jej osobie - przyjaciółka i stylistka Rity Ory, Kyle De’volle stworzyła właśnie linię futrzanych szali inspirowanych wokalistką.

 

Wszystko w ramach współpracy z luksusową marką Charlotte Simone, którą dowodzi projektantka Charlotte Beecham. Kapsułowa kolekcja opiera się na flagowym już produkcie - szalu Popsicle. Paleta kolorystyczna jest iście brytyjska – od czerwieni poprzez biel i na kobalcie kończąc.

 

Wszystko zaczęło się od jednego z projektów – futrzanego kaptura - który nosiła przez jakiś czas Ora. Tak narodził się pomysł na współpracę.

 

 „Marka Charlotte Simone jest młoda, zabawna, ale wciąż pozostaje luksusowa – tak właśnie lubię się ubierać i stylizować moje dziewczyny” - wyznała Vogue UK De’volle. „Jesteśmy dwiema całkowicie odmiennymi osobowościami [Kyle De'volle i projektantka marki, Charlotte Beecham - przyp. red.), ale czerpiąc inspiracje od siebie nawzajem mogłyśmy stworzyć projekt, który łączy nasze style oraz nasze osoby. I to było najbardziej niesamowite” - dodaje.

 

Projekty wykonane z naturalnego futra kupicie na stronie charlottesimone.com za ok. 1500PLN. Te, stworzone ze sztucznego, dostępne są na indywidualne zamówienie.

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Rita Ora | Kyle De'volle | Charlotte Simone | futra | kolekcja futer | kolekcja inspirowana Ritą Orą | współpraca |

podobne artykuły