PL / EN
KULISY VICTORIA’S SECRET – ANIOŁKI NA PLAŻY

KULISY VICTORIA’S SECRET – ANIOŁKI NA PLAŻY

Zobaczcie jak Aniołki Victoria’s Secret bawią się w czasie sesji do najnowszego katalogu marki. Tropikalna plaża, świetna atmosfera i piękne modelki – zajrzyjcie za kulisy!

Jeżeli tak jak my nie możecie doczekać się lata i cieszycie się z pierwszych wiosennych promieni słońca, to mamy dla Was coś jeszcze, na ocieplenie i tak mroźnych jeszcze dni. Jakiś czas temu pokazywaliśmy Wam najnowszy katalog marki Victoria’s Secret Swim 2013, który zrealizowany został na piaszczystej, egzotycznej plaży. Aniołki pozowały, więc w kolorowych kostiumach kąpielowych – nowych propozycjach marki.

 

Poza efektem końcowym warto zajrzeć także za kulisy całej sesji. Świetna zabawa w dj’ów i specjalnie rozstawiony „szałas” w barwach Victoria’s Secret (słynne różowe paski), gdzie modelki mogły do woli improwizować pijąc mleko kokosowe wprost z owoców. Wszystko urządzone zostało zgodnie z filozofią marki – kolorowo! Nas poza pogodą, klimatem i niezwykłym miejscem planu zdjęciowego urzekły także deski surfingowe sygnowane słynnym VS.

 

Chyba zaczniemy już planować wakacje! Zajrzyjcie więc na backstage wakacyjnej sesji Aniołków!

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Victoria's Secret | Aniołki Victoria's Secret | kulisy sesji Victoria's Secret |

podobne artykuły