PL / EN
KULISY KAMPANII SIMPLE CP JESIEŃ ZIMA 2013/14 Z ZUZĄ BIJOCH

KULISY KAMPANII SIMPLE CP JESIEŃ ZIMA 2013/14 Z ZUZĄ BIJOCH

Po spektakularnym pokazie i świetnie przyjętej nowej kolekcji Simple CP, na kampanię jesień zima 2013/14 musimy jeszcze chwilę poczekać. Na razie prezentujemy Wam jedynie jej kulisy z Zuzą Bijoch na czele!

W jednym z wywiadów udzielonych tuż po jubileuszowym pokazie kolekcji Simple CP na jesień zimę 2013/14, projektantka marki Lidia Kalita zapowiedziała swoje odejście. Dziś potwierdzono, że po 20 latach pracy rozstaje się z Simple i rozpoczyna działalność w nowym, autorskim projekcie. Tym samym zakończyła etap niezwykłego rozwoju marki, która łączyła w sobie światowe trendy z szeroką dostępnością. Jej ostatnim przedsięwzięciem jeszcze pod szyldem Simple, jest kampania na jesień zimę, 2013/14 w którą tradycyjnie była mocno zaangażowana.

 

Po świetnych polskich modelkach – Monice Jac Jagaciak i Dadze Ziober, które wystąpiły w poprzednich kampaniach, przyszedł czas na niekwestionowaną gwiazdę rodzimego modelingu. Twarzą najnowszej kolekcji została bowiem Zuza Bijoch z D’Vision, która zamknęła ostatni pokaz marki. Także na stanowisku fotografa nastąpiły zmiany. Maćka Kobielskiego zastąpił Mateusz Stankiewicz. Jakie będą efekty pracy nowego duetu? Przekonamy się niebawem. Póki co możemy podziwiać zdjęcia z backstage’u i zobaczyć jak za kulisami pracowała top modelka, Lidia Kalita oraz cała ekipa m.in. Kacper Rączkowski odpowiedzialny za włosy. Makijaż to dzieło Marianny Yurkiewicz.

 

My nie możemy doczekać się efektów końcowych! Więcej o kolekcji i samym pokazie przeczytacie tutaj.

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Zuza Bijoch | Simple CP | kampania jesień zima 2013/14 | Mateusz Stankiewicz | ZUZANNA BIJOCH |

podobne artykuły