PL / EN
KRÓLOWA ELŻBIETA II ZAMIENIŁA TRON NA PIERWSZY RZĄD LONDON FASHION WEEK

KRÓLOWA ELŻBIETA II ZAMIENIŁA TRON NA PIERWSZY RZĄD LONDON FASHION WEEK

Brytyjska królowa zrobiła nie lada niespodziankę, pojawiając się londyńskim tygodniu mody.

 

ELŻBIETA II NA LONDON FASHION WEEK

Tuż przed pokazem absolwenta Central Saint Martins, Richarda Quinna, pojawiły się plotki, że Jej Królewska Mość  może pojawić się przy 180 The Strand, w oficjalnym domu wszystkich modowych uroczystości podczas trwającego LFW Fall 2018. Swoją wizytę Elżbieta II rozpoczęła od zwiedzenia showroomu projektantów, a towarzyszyła jej dyrektor Brytyjskiej Izby Mody, Caroline Rush, oraz Dylan Jones, redaktor magazynu GQ oraz członek zarządu męskiej edycji londyńskiego tygodnia mody. Zanim zasiadła w pierwszym rzędzie, za kulisami show spotkała się z garstką najbardziej utalentowanych, młodych projektantów – Michaelem Halpern’em, Martą Jakubowski i Liamem Hodges’em.

K

KROLOWA

KRÓLOWA WRĘCZNA NAGRODĘ RICHARDOWI QUINN'OWI

W trakcie minionych wydarzeń rodzina królewska poinformowała na Twitterze, że intencją wizyty Elżbiety II na tygodniu mody w Londynie jest wręczenie inauguracyjnej nagrody Queen Elizabeth II Award for British Design. To szczególne wyróżnienie ma podkreślać rolę, jaką przemysł modowy odgrywa w społeczeństwie i dyplomacji. Statuetka raz do roku trafi w ręce najbardziej obiecującego brytyjskiego projektanta, który demonstruje swój talent i oryginalne spojrzenie, jednocześnie zwracając uwagę na wartość mody/lub zrównoważonej mody w społeczności lokalnej.

POLECAMY:  NEWS'OWY TYDZIEŃ MODY W OBRAZKACH (12-19 LUTEGO)

K

K

LONDON FASHION WEEK: WIZYTA KRÓLOWEJ

Laureatem pierwszej nagrody został absolwent jednej z najlepszych szkół mody na świecie, Central Saint Martins, Richard Quinn. Wręczając statuetkę, królowa powiedziała: To ogromna przyjemność być tutaj, na London Fashion Week. Poczynając od tweedu Hebrides, przez koronkę Nottingham, po niezrównaną Carnaby Street, nasz przemysł modowy znany jest od wielu lat ze wspaniałego rzemiosła i wciąż produkuje światowej klasy tekstylia i tworzy nowatorski design. Składam hołd całemu przemysłowi i tym wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju brytyjskiej mody. Dziś wręczam tę nagrodę nowemu, młodemu talentowi, dziękując Brytyjskiej Izbie Mody za wybranie zwycięzcy: Richarda Quinn’a.

Więcej zdjęć z wizyty Elżbiety II na LFW oraz kolekcję Richarda Quinn'a znajdziecie w galerii poniżej.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Elżbieta II | Richard Quinn | news | LONDON FASHION WEEK |

podobne artykuły