PL / EN
KRIS VAN ASSCHE – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2014/2015

KRIS VAN ASSCHE – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2014/2015

Kolejna świetna kampania Krisa Van Assche. Zobaczcie, jak prezentuje się sesja wizerunkowa jego męskiej jesienno-zimowej kolekcji 2014/2015.

Kluczową inspiracją jesienno-zimowej kolekcji Krisa Van Assche była konceptualna sztuka Johna Baldessari. Amerykański artysta znany jest ze swoich charakterystycznych czarno-białych prac, na których pojawiają się akcenty intensywnych kolorów. Nawiązując do jego sztuki, projektant postanowił ożywić monochromatyczne barwy nowego sezonu jaskrawymi detalami.

 

Kontynuacją powyższego wątku jest jesienno-zimowa kampania 2014/2015 Krisa Van Assche, której podstawę stanowią zdjęcia, na które zostały nałożone kolorowe filtry. Podobnie jak w zeszłym sezonie, projektant zaangażował do projektu fotografa Alessio Bolzoni oraz stylistę Mauricio Nardi. Zbliżone do siebie były również efekty, a mianowicie charakterystyczna estetyka obu kampanii, którą podkreślają niekonwencjonalne pozy modeli oraz zdjęcia przypominające grafiki.

 

Patrząc na rezultaty, nie da się ukryć, że kampanie Krisa Van Assche należą do ścisłej czołówki najlepszych męskich sesji wizerunkowych. Przekonacie się o tym, zaglądając do naszej galerii.

 

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Kris Van Assche | kampania jesień zima 2014/2015 | Alessio Bolzoni | John Baldessari | Mauricio Nardi |

podobne artykuły