PL / EN
BLAKE LIVELY W OKŁADKOWEJ SESJI DLA SIERPNIOWEGO VOGUE US

BLAKE LIVELY W OKŁADKOWEJ SESJI DLA SIERPNIOWEGO VOGUE US

Ci, którzy pamiętają Serenę van der Woodsen z serialu „Gossip Girl”, z pewnością znają nazwisko Blake Lively. Amerykańska aktorka pojawiła się w sesji okładkowej Mario Testino dla sierpniowego Vogue US. Zobaczcie!

Popularność zdobyła dzięki roli Sereny van der Woodsen, bohaterki znanego amerykańskiego serialu „Gossip Girl”. Od tamtej pory jej stylizacje stały się inspiracją dla miliona nastolatek na całym świecie. To, że ma dobry gust i świetne wyczucie stylu potwierdziło się nie tylko na ekranie. Nic więc dziwnego, że jej modowe wybory szybko zdobyły uznanie osób z branży.

 

Dziś jest stałą bywalczynią wydarzeń towarzyskich, szczęśliwą mężatką (we wrześniu 2012 roku Lively poślubiła aktora Ryana Reynoldsa) oraz gwiazdą chętnie angażującą się w kampanie znanych modowych marek (współpracowała m.in. z Chanel i Gucci). Choć do tej pory nie pochwaliła się imponującym aktorskim dorobkiem, nie można odmówić jej doskonałych umiejętności autopromocji.

 

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Blake Lively otwiera swoją stronę internetową o nazwie Preserve, która będzie poświęcona tematyce lifestylowej. Jej oficjalna premiera zapowiadana jest na 23 lipca. Blake, która niejednokrotnie wspominała w wywiadach o swojej ogromnej pasji, jaką jest gotowanie, w swoim portalu skupi się również na tematyce jedzenia i ciekawych miejsc z dobrą kuchnią. Na jej stronie nie zabraknie również działu poświęconego modzie.

 

W oczekiwaniu na efekty, prezentujemy Wam okładkową sesję amerykańskiej aktorki z sierpniowego wydania Vogue US. Na fotografiach autorstwa Mario Testino, Blake Lively pozuje w otoczeniu pięknych krajobrazów Jackson Hole w Wyoming. Charakter sesji świetnie koresponduje ze stylizacjami aktorki, będącymi kwintesencją amerykańskiego stylu – połączenia estetyki country i indiańskich inspiracji. 

 

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Blake Lively | Mario Testino | Vogue US | Vogue US sierpień 2014 |

podobne artykuły