PL / EN
KOSTIUMY GWIAZD NA HALLOWEEN 2018

KOSTIUMY GWIAZD NA HALLOWEEN 2018

Która gwiazda przebrała się za Eltona Johna, a która za wokalistkę Abby?

Chociaż Halloween przypada na dzień 31 października, to wiele gwiazd, modelek i blogerek świętowało go już w weekend. Zgodnie z brytyjską i amerykańską tradycją „straszne imprezy” mogą trwać nawet tydzień. Za kogo przebrały się Kendall Jenner, Cindy Crawford i Aimee Song w 2018 roku i po jakie inspiracje sięgnęły?

HALLOWEN 2018: KOSTIUMY GWIAZD

Rita Ora w tym roku wcieliła się w rolę rapera Post Malone, a Ryan Seacrest i Shayna Terese Taylor wystąpili jako wpływowi znajomi: Karl Lagerfeld z kultową kotką Choupette i Anna Wintour ubrana w tweedowy żakiet. Aimee Song upodobniła się z kolei do Mona LisyHalloween świętowała także Cindy Crawford – supermodelka postawiła na strój stewardessy, a jej dzieci, Kaia i Presley Gerber postanowili na chwilę poczuć się jak gwiazdy punkowej sceny muzycznej. W ich stylizacji nie mogło więc zabraknąć skórzanych rurek, t-shirtów z napisami i bransolet z ćwiekami. Paris Hilton w tym roku nawiązała do wizerunku bajkowego jednorożca, mieniącego się bajkowymi odcieniami niebieskiego i różu. Tej nocy, jak na straszną imprezę przystało, Zoe Krawitz przebrała się za wampira, w czym dopomógł jej makijaż, w którym królowała czerwień imitująca krew. Do tak wymownego make-up’u wystarczyło dołożyć szlafrok, a włosy zwinąć w ręcznik a’la turban.

POLECAMY: NAJLEPSZE STYLIZACJE GWIAZD NA HALLOWEEN 

Kostiumy na Halloween 2018: Kaia i Presley Gerber

W galerii prezentujemy różne pomysły gwiazd, modelek i blogerek na halloweenowe kostiumy 2018. Czy któryś z nich wykorzystacie 31 października?

video

GUCCI JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Halloween | jesień zima 2018/19 | TRENDY |

podobne artykuły