PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
KORONKOWA MASKA LE SOIN NOIR - PIELĘGNACJA WEDŁUG GIVENCHY

KORONKOWA MASKA LE SOIN NOIR - PIELĘGNACJA WEDŁUG GIVENCHY

To z pewnością jeden z najbardziej oryginalnych i luksusowych kosmetyków pielęgnacyjnych dostępnych na rynku. Dom mody Givenchy wyprodukował piękną koronkową maseczkę, która dzięki wyciągowi z czarnych alg znakomicie nawilża skórę twarzy. Poznajcie szczegóły!

Choć luksusowa linia kosmetyków Le Soin Noir od dawna cieszy się sporą popularnością, wkrótce ma szanse stać się prawdziwym hitem branży pielęgnacyjnej. Wszystko za sprawą opracowanej niedawno przez laboratoria Givenchy koronkowej maseczki do twarzy – pierwszego produktu kosmetycznego łączącego walory estetyczno-medyczne z niezwykle modnym w ostatnich sezonach deseniem.

 

 

Maseczkę Le Soin Noir uszyto ze słynącej na całym świecie z misternych wzorów oraz najwyższej jakości wykonania koronki z Calais. Duma francuskiego koronczarstwa została następnie nasączona silnie rewitalizującym wyciągiem z czarnych alg, który dogłębnie nawilża, rozświetla i wygładza cerę twarzy.

 

 

Powstały w ten sposób produkt nie tylko zgrabnie łączy pierwszorzędne wzornictwo i właściwości lecznicze, ale i stanowi idealny pomysł dla wszystkich miłośniczek mody, które pragną zadbać o swoją urodę. Naszym zdaniem koronkowa maska Givenchy Le Soin Noir jest tak piękna, że szkoda byłoby nakładać ją na twarz tylko w zaciszu domowej łazienki.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Givenchy | Le Soin Noir | Le Soin Noir Lace Mask | koronkowa maska | koronki | pielęgnacja przeciwzmarszczkowa |

podobne artykuły